Vybrali jsme ty nejkrásnější stříbrné náramky pro dámy

Stříbrné náramky jsou mezi dámami dlouhodobě populární, především pro jejich elegantní vzhled
Sdílejte
LinkedIn

Nepochybně můžeme prohlásit, že stříbrné šperky se z módního průmyslu tak brzy nevytratí. Kde bereme takovou jistotu? Stříbrné odstíny patří totiž k těm vůbec nejuniverzálnějším, což široké palety barev obecně nabízejí. Módní doplňky stříbrné barvy se výborně kombinují nejen s oblečením, ale i navzájem mezi sebou. Právě proto jsme udělali výběr, ve kterém najdete ty nejkrásnější stříbrné náramky pro dámy.

Obsah článku

TOP 4: Nejkrásnější dámské stříbrné náramky na ruku

Dámské náramky na ruku, které si získaly naši největší pozornost, vzešly z kreativních rtů fashion značek jako Tommy Hilfiger, Daniel Wellington, Michael Kors či Fossil. Toto je čtveřice, která se nám líbí nejvíce. Doufáme, že podobně osloví i vás.

Dámský stříbrný náramek Tommy Hilfiger

Bránu k našim 4 náramkovým oblíbencem stříbrné barvy otevírá kousek ze šperků Tommy Hilfiger. Nese produktové označení 2780225 a vyznačuje se 7 dominantními ozdobnými kamínky. Celkově působí minimalisticky a decentně, což z něj dělá vhodný módní doplněk pro dámy každého věku. Za nás jednoznačně „ano“.

Dámský stříbrný náramek Daniel Wellington

Pro drtivou většinu produktů z portfolia švédské společnosti Daniel Wellington je známý jeho minimalistický styl. Výjimkou není ani dámský stříbrný náramek DW s produktovým označením DW00400004. Oblibě se těší nejen kvůli své jednoduchosti, ale také díky zářivému lesklému povrchu. Mimochodem, perfektně se kombinuje s náramkovými hodinkami.

Stříbrný náramek Daniel Wellington
Zdroj: https://www.danielwellington.com

Dámský stříbrný náramek Michael Kors

Co by to byl za seznam věnován něžnějšímu pohlaví, kdyby v něm nebyl také nějaký zástupce značky Michael Kors? Detailně jsme si prohlédli stříbrné náramky z nabídky této ikonické společnosti, přičemž za její pomyslného vítěze považujeme model MKC1134AN040. Zaujal nás jako ozdobnými kamínky, tak i zajímavým zpracováním. Co říkáte, může být?

Dámský stříbrný náramek Fossil

A v souvislosti s dámskými stříbrnými náramky nemůžeme opomenout ani model JF02311040, za který si zásluhy právem připisuje společnost Fossil. Značka, pro kterou je charakteristickým vintage styl, to v tomto případě ukázala o něco minimalističtější. Možná to tak na první pohled nemusí vypadat, ale když uvidíte zmíněný náramek Fossil na nádherné dámské ruce, určitě nám dáte za pravdu.

Cenově dostupný stříbrný náramek Fossil
Zdroj: https://www.brandfield.nl

+ BONUS: Pánský stříbrný náramek Tommy Hilfiger

I když byly předchozí řádky věnovány pouze stříbrným náramkem pro dámy, nevynecháme ani pánské náramky. Vybrali jsme pánský náramek Tommy Hilfiger 2790202 z nerezové oceli. Jelikož jde o velmi odolný kousek, může se směle nosit iv jakýkoliv všední den. Co se jeho stylu týče, jde takzvaně o „starou dobrou klasiku“, která snad nikdy neomrzí.

Stříbrné náramky, které si zamilujete

Našli jste v naší vybrané čtveřici, resp. patici, pokud bereme v úvahu i pánský stříbrný náramek Tommy Hilfiger, vašeho favorita? Z našeho pohledu jde totiž o kousky, které si rozhodně zamilujete. Pokud byste se však chtěli podívat i mezi dalšími a v dobrém si tak zkomplikovat váš výběr, doporučujeme nahlédnout do této nabídky stříbrných šperků. Nepochybně v ní najdete spoustu stříbrných náramků, které si zaslouží vaši pozornost.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru