Toto jsou TOP pánské a dámské šperky Calvin Klein

Značka Calvin produkuje nejen stylové oblečení, ale také módní doplňky
Sdílejte
LinkedIn

Když řekneme, že značka Calvin Klein je v módním průmyslu jakousi ikonou, nebudeme vůbec přehánět. Své o tom vypovídá i bohatá historie společnosti Calvin Klein. My se sice u ní tentokrát zastavovat nebudeme, ale upozorňujeme na ni z jednoho prostého důvodu – je opředená mnohými zajímavostmi, a právě proto vám doporučujeme si o ni přečíst. Naši pozornost však budeme věnovat jedné specifické kategorii ze široké nabídky produktů CK. Máme na mysli pánské a dámské šperky Calvin Klein.

Obsah článku

Šperky Calvin Klein od roku 2004

Jak uvádí chytrá Wikipedia, šperky Calvin Klein byly poprvé představeny v roce 2004. Vzhledem k tomu, že samotná značka byla založena už v roce 1968, přišlo na šperky poměrně pozdě. Nemyslíte? Na druhé straně, jak se říká – lepší pozdě než nikdy. Tedy, lépe pro všechny milovníky fashion šperků.

Zaujímavost: Zatímco šperky Calvin Klein přišly na trh až v roce 2004, hodinky Calvin Klein si mohli zákazníci koupit již o něco dříve – konkrétně od roku 1997.

Módní návrhář Calvin Klein a logo značky

TOP dámské a pánské šperky Calvin Klein

Co vás však všechny určitě nejvíce zajímá, jsou konkrétně šperky Calvin Klein. Samozřejmě, vybrali jsme TOP kousky pro pány i pro dámy.

Dámské šperky Calvin Klein

Při pohledu na kompletní nabídku dámských šperků Calvin Klein zjistíte, že je jich skutečně mnoho. Náramky, náhrdelníky či náušnice. To vše najdete v portfoliu ikonické značky CK. Nás osobně však nejvíce zaujaly dámské náhrdelníky Calvin Klein. Vybrali jsme 2 konkrétní modely, které mohou udělat něžnějšímu pohlaví náramnou radost.

  • Dámský náhrdelník Calvin Klein Coil KJ63BP010100

Tento na první pohled jednoduchý náhrdelník zaujme zejména dvěma dominantními přívěsky v odlišných barvách. Zatímco jeden je stříbrný, ten druhý je růžovo zlatý. Dámský náhrdelník Calvin Klein Coil KJ63BP010100 je vyrobený z nerezové oceli a má délku 700 mm. Kromě toho se vyznačuje lesklým povrchem.

  • Dámský náhrdelník Calvin Klein Unpaired KJ9VMN000100

Podobně jednoduše, ale o něco elegantnějším dojmem, působí dámský náhrdelník Calvin Klein Unpaired KJ9VMN000100. Evokuje dojem dvou náhrdelníků, je stříbrný a zároveň lesklý, vyrobený z nerezové oceli a disponuje délkou 450 mm. A navíc, potvrzuje skutečnost, že stříbrné náhrdelníky jsou mezi dámami mimořádně oblíbené.

Dámské náhrdelníky Calvin Klein

Mezinárodní den žen

Rovněž vhodnou příležitostí, kdy se může šperk stát skvělým dárkem, je Mezinárodní den žen. Během tohoto svátku by měla každá dáma bez ohledu na věk pocítit, že na ni její nejbližší patřičně myslí. Můžeme toho dosáhnout vkusnými dámskými šperky, jakými jsou již výše zmiňované náramky, náhrdelníky a náušnice nebo různé přívěšky. Nicméně, stejně jako v předešlém případě, také v souvislosti s tímto dnem platí zlaté pravidlo – nezapomenout.

Pánské náramky Calvin Klein

Co se týče pánských šperků Calvin Klein, nejdominantnějšími jsou náramky. A tomu jsme přizpůsobili i náš výběr nejpoutavějších pánských náramků Calvin Klein.

  • Pánský náramek Calvin Klein KJ8WAB09010M

V jednoduchosti je krása! Předpokládáme, že podobným heslem se řídili návrháři společnosti Calvin Klein při navrhování 190 mm dlouhého pánského náramku Calvin Klein KJ8WAB09010M. Ten zaujme zejména svou sympatickou šedou barvou a koženým provedením.

  • Pánský náramek Calvin Klein Boost KJ5RBD21010M

Podstatně odlišný design charakterizuje pánský náramek Calvin Klein Boost KJ5RBD21010M. Na rozdíl od předešlého modelu je vyroben z nerezové oceli, přičemž kombinuje černou a stříbrnou barvu. Zatímco jeho šířka je 49 mm, tak průměr činí 62 mm.

Pánské náramky Calvin Klein

Tip na závěr

Pokud náhodou hledáte o něco odlišnější kousky, nezoufejte. Prohlédněte si například tyto šperky Calvin Klein. Možná právě mezi nimi najdete vašeho favorita.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru