Vybrali jsme šperkové sety, kterými nepohrdne snad žádná dáma

Vybíráme působivé šperkové sety
Sdílejte
LinkedIn

Předpokládáme, že jen málokterá žena by pohrdla pěkný šperkem. Vkusně zvolené módní doplňky totiž mohou nejen překrásně doladit třeba i každodenní outfit, ale ještě k tomu dokážou i citlivě poukázat na něžnost a ženskost své nositelky. Dokonce některými kousky mohou dámy i vyjadřovat své pocity. Jako stvořené k tomu jsou například i šperkové sety.

Obsah článku

Proč právě šperkové sety?

Dámské šperky lze v současnosti bez jakýchkoli okolků sehnat i samostatně. Na trhu můžete vybírat z modelů mnoha výrobců. Pravdou ovšem je, že v určitých případech vás může od koupě odradit cena jednotlivých kousků. A právě proto vyzdvihujeme takzvané šperkové sety.

Sety šperků obvykle kombinují 2 či více modelů módních doplňků (náhrdelník, náramek, náušnice) stejného designu. Jejich hlavní devizou bývá výhodnější cena. Jednoduše řečeno, za šperkový set zaplatíte zpravidla méně než za stejný počet identických, samostatně zakoupených šperků.

Vybrali jsme nejkrásnější šperkové sety

Abychom vám ušetřili váš drahocenný čas, vybrali jsme za vás nejkrásnější šperkové sety dostupné k zakoupení z pohodlí domova. Náš výběr jsme podmínili několika podstatnými parametry, jako jsou:

  • atraktivní design
  • trendové barevné provedení
  • výhodná cena

Naleznete mezi následujícími módními doplňky takový set šperků, jaký hledáte?

Šperkový set Emporio Armani

Náš seznam začínáme setem z portfolia společnosti, která se obvykle prezentuje produkty s rukopisem italské elegance. Ano, máme na mysli značku Emporio Armani. Konkrétně směřujeme ke šperkovému setu s produktovým označením EG3416221. Skládá se z náhrdelníku a náušnic, které nejvíce lákají svým decentním provedením. Důležitou roli hraje v tomto setu kombinace trendové růžové barvy a obecně oblíbených srdíček.

Šperkové sety má v portfoliu také značka Emporio Armani

Šperkový set Guess

Stejným složením, tedy náhrdelník + náušnice, zaujme také šperkový set Guess s produktovým označením GEJUBT01043. Na rozdíl od toho předešlého, který je ze stříbra, je tento set vyrobený z nerezové oceli. To se přirozeně odráží i na jeho přívětivější cenovce.

Šperkový set Guess GEJUBT01043

Set šperků Emily Westwood

Z nerezové oceli je vyrobený také set šperků Emily Westwood, který má na trhu označení WS016S. Ve srovnání s výše zmiňovanými sety v něm však nečekejte náhrdelník. Tato sada totiž obsahuje minimalistický náramek stříbrné barvy se stejně jednoduchými náušnicemi.

Emily Westwood WS016S

Šperkový set Michael Kors

A čtvrtý set, který si vysloužil místo v našem seznamu, je šperkový set Michael Kors MKC1130AN791. Spolu s ním se zároveň vracíme k prvním dvěma setům, které jsme zmiňovali o něco výše. Součástí jeho balení je totiž náhrdelník s náušnicemi. Kdybychom porovnali tuto soupravu se všemi ostatními, které jsme zařadili do našeho výběru, pravděpodobně bychom ji označili za designově nejatraktivnější. Na druhé straně, jak se říká – sto lidí, sto chutí.

Šperkový set Michael Kors

Doporučení na závěr – šperkové sety jako dárky

Samozřejmě, podobnými módními doplňky se můžete kdykoli jen tak odměnit. My vám však doporučujeme, abyste set šperků použili jako dárek pro blízkou osobu. Bez ohledu na to, zda bude určený přítelkyni, manželce, matce, dceři či sestře, dokážete jím perfektně vyjádřit i ty nejhlubší city. Budete-li se tedy během roku zamýšlet nad narozeninovými či vánočními dárky, případně jinými, nezapomeňte si vzpomenout na šperkové sety.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru