Šperky Calvin Klein

Ikonická americká značka Calvin Klein patří dnes již ke stálicím módního průmyslu. Založena byla v roce 1968 Calvinem Richardem Kleinem a zpočátku se specializovala na výrobu džínové módy, ale portfolio značky se během let rozšířilo do všech oblastí módy. Legendární se stalo zejména elastické spodní prádlo Calvin Klein, které předvádělo mnoho známých osobností. Značka je známá svým minimalistickým designem, který je jedním z jejích hlavních poznávacích znamení. Je progresivní, provokativní, stylová, avšak zachovávající si své minimalistické designové ideály.

Pánské a dámské šperky Calvin Klein

Svého minimalistického ducha značka přetavila i do své bižuterie. V jejím portfoliu lze nalézt především dámské šperky, které nestaví svůj design na zbytečné okázalosti a přehnané výstřednosti. Šperky Calvin Klein mají čisté tvary, připomínající rozličné geometrické útvary. Vyráběny jsou primárně z chirurgické nerez oceli s vysokým leskem. Dámy mají v oblibě zejména náramky Calvin Klein vyráběné v rozličných odstínech luxusní zlaté. Ty lze sladit s náhrdelníky či visacími náušnicemi ze stejných kolekcí. V případě pánských šperků je nabídka značky o něco chudší. V nabídce je však možné nalézt pánské náramky Calvin Klein v decentních barvách či dokonce pánské prsteny.

Jelikož značka Calvin Klein svými výrobky odjakživa ráda provokovala, v její nabídce se najdou i o něco výraznější kousky šperků. Ty hýří barvami, případně jsou zdobeny okrasnými kamínky, avšak stále si zachovávají své principy minimalistického designu. Samozřejmostí jsou také ikonické iniciály cK, které zdobí téměř každý typ šperku značky. Rovněž jako u elastického spodního prádla, i u některých šperků je hlavním poznávacím znamením značky právě použití výrazného loga.

Jaká je cena šperků Calvin Klein?

Šperky Calvin Klein nepatří do kategorie levné bižuterie, jejich cena je však přesto příznivá. V závislosti na konkrétním druhu šperku, se jejich cena pohybuje v rozmezí 50 € až 100 € za šperk. V nabídce značky naleznete ale také dražší kousky, například zdobené okrasnými kameny.

Šperky Calvin Klein jsou dostupné pro pány i dámy

Všechny šperky podle pohlaví

Dámské šperky

Pánské šperky

Další značky šperků

Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru