TOP 7 šperků, které musí mít každá dáma

Toto jsou šperky, které musí mít každá dáma ve své sbírce
Sdílejte
LinkedIn

Nejen při výběru oblečení, ale také při výběru šperků je třeba myslet na kvalitu a design. Dámské šperky, které by neměly chybět ve sbírce žádné dámy, by měly být trendy a zároveň nadčasové.

Obsah článku

Minimalistické šperky s nadčasovým designem

Při výběru šperků se řiďte především vašim osobním vkusem. Dobrou volbou však mohou být minimalistické kousky, které se snadno kombinují a dodávají eleganci a ženskost – a to při různých příležitostech. Minimalistické šperky můžete využít ať už jedete do práce, na kávu s přáteli nebo na luxusní večeři. Mezi módní doplňky, které by měla vlastnit každá dáma, řadíme těchto 7 šperků.

1. Zářivé diamantové náušnice

K nadčasovým a nestárnoucím dámským šperkům patří diamanty. Jak řekla Marilyn Monroe: „Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy“. Aby byla vaše sbírka šperků kompletní, měla by obsahovat set zářivých diamantových náušnic. Ty představují luxusní doplněk, který dodá vašemu outfitu kousek elegance.

2. Jemné perlové náušnice

Mezi šperky, kterými lze vnést trochu noblesy do jakéhokoli outfitu, rozhodně patří i perlové náušnice. Ať už si zvolíte visací nebo napichovací perlové náušnice, vězte, že perlami nic nezkazíte. V zásadě se mohou lišit barvou, tvarem i velikostí. Říká se, že čím větší perly jsou, tím je jejich cena vyšší. Toto tvrzení však nemusí být pravdivé v každém jednotlivém případě.

Věděli jste, že existují také exotické tahitské perly černé barvy?

Jemné perlové náušnice by neměly chybět ve sbírce žádné ženy

3. Decentní kruhové náušnice

Kruhové náušnice jsou klasickým šperkem, který nikdy nevyjde z módy. Při jejich koupi je třeba myslet i na tvar a velikost vašeho obličeje. Jen tak dokážete vytěžit z kruhových náušnic naprosté maximum.

Náš tip: Chcete-li dodat vašim šatům eleganci a půvab, zvolte jednoduché kruhové náušnice ze zlata nebo stříbra.

4. Nestárnoucí perlový náhrdelník

Výše zmiňované perlové náušnice můžete zkombinovat i s nestárnoucím perlovým náhrdelníkem, který je symbolem bohatství, štěstí a čistoty. Důležité je vždy zvolit si tu správnou délku náhrdelníku a nekombinovat různé odstíny perel. O nesmrtelnosti tohoto šperku hovoří také současné trendy ve špercích 2022.

Zajímavost: Královna Alžběta II. je známá tím, že nosí perlový náhrdelník při každé příležitosti.

5. Vkusný náhrdelník s přívěskem

Zatímco náušnice patří ke šperkům, které jsou mezi ženami všeobecně oblíbené, náhrdelníky mají v oblibě jen některé. Nicméně, právě náhrdelník s přívěskem dodá outfitu trochu zajímavosti a individuality. Pokud nepreferujete krátké náhrdelníky, klidně zvolte ty delší. Výhodou náhrdelníků s přívěskem je jejich jedinečnost a kombinovatelnost. Přívěsky si můžete totiž jednoduše měnit.

6. Stylové náramkové hodinky

Oblíbeným dámským šperkem jsou také stylové hodinky. Přestože jejich primární funkcí je ukazovat čas, jsou dámské hodinky i skvělým módním doplňkem. Navíc vyjadřují rovněž sebedůvěru, sebeúctu, sofistikovanost a dobrou organizovanost své nositelky. Při jejich výběru doporučujeme zohlednit například také tvar. Zatímco kulaté ciferníky jsou univerzální a velmi vhodné pro každodenní nošení, čtvercové a obdélníkové jsou ztělesněním elegance.

Náš tip: Kvalitní luxusní hodinky značky CITIZEN Citizen L s produktovým označením EM0658-87E budou dokonalou ozdobou vašeho outfitu při každé příležitosti.

Dámské hodinky jsou nestárnoucí módní doplněk

7. Jednoduché designové náramky

Namísto stylových hodinek můžete jako doplněk použít jednoduchý designový náramek. Některé ženy mají náramek na ruce prakticky nonstop. Jiné jejich řady kombinují, mění nebo nosí jen pro slavnostní příležitosti. Nicméně, i v kombinaci s hodinkami dokáže náramek dělat divy.

Rozšiřte vaši sbírku šperků

Věříme, že něco z námi složeného seznamu vás přece jen oslovilo. Mimochodem, šperky a módní doplňky, jako například náhrdelníky, náramky, hodinky či náušnice, můžete nakupovat také online, z pohodlí domova. Při výběru ovšem myslete na to, že šperky pro dámy by měly být:

  • nadčasové, aby se vám líbily i za několik desítek let,
  • autentické a pravé, proto je vždy kupujte od specializované klenotnické společnosti nebo z ověřeného e-shopu,
  • účelové, abyste tyto dámské šperky mohli využít opravdu při každé příležitosti.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru