Tipy na vánoční dárky pro ženy: Darujte šperk, který potěší

S těmito vánočními dárky zabodujete
Sdílejte
LinkedIn

Dodejte letošním Vánocům trochu lesku. Nemáme na mysli více pozlátka na stromečku nebo světel za okny. Vyberte dárek, jehož třpyt se bude odrážet v očích vaší milované osoby. Manželka, přítelkyně, sestra, maminka nebo babička, každou ženu ve vašem životě jistě potěší správně zvolený šperk. Aby byl výběr o něco jednodušší, připravili jsme si pro vás několik tipů na vánoční dárky pro ženy, kterými rozhodně zabodujete.

Obsah článku

6 důvodů, proč jsou šperky ideálním vánočním dárkem pro ženy

  • Šperky jsou trvalé. Představují hodnotu, která přetrvá měsíce, roky, desetiletí.
  • Šperky jsou vzácné. Vedle všedních dárků, jako jsou ponožky či kosmetika, mají dámské šperky přece jen určitý punc výjimečnosti. Přitom vůbec nemusí být drahé.
  • Šperky vyjadřují vztah. Dáváme je ženám, které jsou pro nás něčím výjimečné, jedinečné.
  • Šperky v sobě nesou symboliku. Můžete darovat šperk, který je symbolem Vánoc, lásky, věčnosti nebo radosti. Záleží jen na vás, co chcete svým dárkem sdělit. Šperk to vyjádří stokrát lépe než slova.
  • Nabídka šperků je široká. Můžete vybrat šperk podle jejího vkusu a módních preferencí, ale také můžete zvolit minimalistický, nadčasový šperk, který se bude líbit každé ženě. Vybírat můžete z nabídky kvalitní bižuterie, kterou bude používat každý den, ale také z exkluzivních šperků, které se stanou rodinným dědictvím.
  • Šperk potěší každou ženu. Pokud hledáte vánoční dárek pro ženu, šperkem nikdy nezklamete. Ženy zkrátka milují šperky a módní doplňky.

Naše tipy na letošní vánoční dárky pro ženy

Jako vánoční dárky jsme pro vás vybrali různé módní i nadčasové šperky, které se budou hodit do každého rozpočtu. Nechte se inspirovat.

Šperky Pandora s motivem Vánoc

Pandora potěší každou ženu, ale zejména mladší generaci a dámy, které v sobě mají určitou dávku hravosti a fantazie. Pokud ji chcete oslovit originálním šperkem s vánočním motivem, který umocní kouzlo přítomného okamžiku, nahlédněte do katalogu Pandora. Výrobce nabízí celou řadu korálků, přívěsků a náušnic s vánoční tematikou. K dispozici jsou také speciální vánoční náhrdelníky a náramky. Darujte jí šperk s kouzlem Vánoc, který jí bude připomínat nejkrásnější svátky v roce po celý rok.

Třpytivé krystaly Swarovski

Od žárovek na stromečku až po jiskřičky radosti v očích, třpytivá světýlka k Vánocům prostě patří. Pokud chcete kouzlo umocnit třpytivým dárkem, zvolte šperky s krystaly Swarovski. Dokonale broušené sklo známé svým leskem potěší dámu každého věku. Pro mladší ženy zvolte jednodušší, minimalistické kousky pro každodenní nošení. Vhodné jsou například náušnice se vsazeným krystalem nebo sada náušnic a přívěsku. Svou maminku nebo babičku potěšíte i honosnějším třpytivým šperkem vhodným pro zvláštní příležitosti.

Dámské hodinky jsou skvělým vánočním dárkem

Dámské hodinky

Hodinky jako dárek pro ženu v sobě spojují kouzlo šperku a praktického módního doplňku. Moderní ženy stále více přitahuje půvab a přesnost kvalitních hodinek. Pro starší generaci jsou hodinky klasickým módním doplňkem, který není nikdy navíc. Pokud hledáte minimalismus pro praktickou ženu, zkuste se podívat do nabídky značek Daniel Wellington, Citizen nebo Festina. Pokud je dáma, kterou se chystáte obdarovat, spíše sportovní typ, určitě ji potěšíte hodinkami Baby-G od společnosti Casio. Něžné, elegantní ženy zase nosí hodinky Guess, Tommy Hilfiger nebo Michael Kors. Jistě znáte její vkus.

Šperky se srdíčkem

Srdce je známým a uznávaným symbolem lásky. Proto pokud jí chcete u příležitosti Vánoc vyjádřit svou náklonnost, přátelství nebo lásku, může být šperk se srdíčkem vhodnou volbou. Bude se líbit romantickým duším všech věkových kategorií. Náhrdelník se srdíčkem nemusí být jen vyjádřením partnerské lásky. Takovým šperkem jistě potěšíte i svou maminku nebo babičku. Jako vánoční dárky pro ženy mladší generace, pro dceru, vnučku či sestru vybírejte přívěsky ve tvaru srdce, korálky nebo náušnice. Dámu vašeho života, přítelkyni nebo manželku potěší také kombinace symboliky srdce a věčnosti, která naznačuje trvalost vašeho vztahu.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru