5 důvodů, proč se rozhodnout pro šperky z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli (nerezavějící oceli) jsou cenově dostupné a kvalitní
Sdílejte
LinkedIn

Šperky představují skvělý způsob, jak vyjádřit své pocity či vnímání módy. Kromě toho jsou již dlouhá léta fantastickými dárky pro ty nejbližší osoby. Jak je to však s jejich materiály? Móda se totiž postupem času mění, s čím přirozeně přicházejí i určité obměny v popularitě materiálových provedení šperků. Například, v současnosti jsou v kurzu šperky z chirurgické oceli. Toto je 5 důvodů, proč se rozhodnout právě pro ně.

Obsah článku

Proč právě šperky z chirurgické oceli?

Vysoká odolnost, dlouhotrvající lesk či dostupná cena … To je jen hrstka z toho, proč se vyplatí věnovat pozornost nabídce šperků z chirurgické oceli.

Vysoká odolnost

Chirurgická ocel je odolným kovem, který vydrží desetiletí bez jakéhokoliv poškození. Vzhledem k tomu, že je nerezavějící, si ji můžete směle vzít s sebou například i do bazénu. Jednoduše, šperky z chirurgické oceli můžete nosit dennodenně – do práce, na výlety, na společenské události a také doma na gauči. A co je důležité, vůbec se přitom nemusíte strachovat, že byste je poškodili.

Dlouhotrvající lesk

Módní doplňky z chirurgické oceli jsou takříkajíc bezúdržbové. Nehrozí jim koroze a obcházejí jejich i odloupnutí či škrábance. A pokud náhodou také k nějakým drobným odření přijde, snadno je vyleštíte. Co se týče jejich údržby, ta je mimořádně snadná. Stačí vám horká voda a saponát. Na to, abyste docílili dlouhotrvající lesk vašich šperků z chirurgické oceli, tedy nepotřebujete žádný odborný papír.

Dámské náušnice z chirurgické oceli - Tommy Hilfiger

Zdroj: https://www.brandfield.com/

Hypoalergennost

Šperky z chirurgické oceli nedělají rozdíly mezi svými majiteli. Může je nosit opravdu každý. Jelikož jsou hypoalergenní, představují oblíbenou volbu i pro lidi, které trápí různé kožní alergie. Laicky řečeno, nemusíte se vůbec obávat neslavných ,,zelených značek“ nebo jiného pouštění barev.

Mimochodem, věděli jste, že chirurgická ocel je mimo jiné 100% recyklovatelná?

Široký výběr

V souvislosti se šperky z chirurgické oceli nelze opomenout ani skutečnost, že jde o skvělý doplněk pro obě pohlaví – jak pro dámy, tak pro pány. Zatímco pánů by mohly zaujmout především řetízky, tak pozornost něžnějšího pohlaví upoutají zejména náušnice. V nabídkách mnoha výrobců však najdete i náramky, náhrdelníky, přívěsky, korálky či manžetové knoflíčky.

Náš tip: Mezi nejpopulárnějších výrobců fashion šperků z chirurgické oceli patří módní značky jako Tommy Hilfiger, Guess, Diesel či Police.

Oblíbené dámské šperky z chirurgické oceli

Dostupná cena

No a v neposlední řadě – super dostupná cena. Přesně ta doprovází šperky z chirurgické oceli. Nicméně, i přesto se tyto oblíbené módní doplňky vyznačují atraktivním designem, vysokou odolností a dlouhotrvajícím leskem. Dá se tedy říci, že co se týče poměru „cena – kvalita – životnost“, pravděpodobně půjde z módních doplňků na trhu o horkého aspiranta na celkové prvenství.

Náušnice či řetízky? Jaké šperky vám najdeme?

Pokud hledáte kvalitní módní doplněk, který se vyznačuje atraktivním designem i dostupnou cenou, budou pro váš šperky z chirurgické oceli správnou volbou. Navíc, s naší pomocí najdete nejen náušnice či řetízky, ale i různé náramky, náhrdelníky, přívěsky, korálky nebo manžetové knoflíčky. Stačí si jen vybrat podle vlastní chuti.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybíráme šperky podle ročního období

Vybírejte šperky podle ročního období

Výběr šperků, stejně jako výběr oblečení, závisí na ročním období. Jaro a zima jsou obdobími jednoduchosti. Nejbohatší výběr barev a motivů nabízí podzimní šperkovnice. Sdílejte

Přejít nahoru