5 důvodů, proč se rozhodnout pro šperky z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli (nerezavějící oceli) jsou cenově dostupné a kvalitní
Sdílejte
LinkedIn

Šperky představují skvělý způsob, jak vyjádřit své pocity či vnímání módy. Kromě toho jsou již dlouhá léta fantastickými dárky pro ty nejbližší osoby. Jak je to však s jejich materiály? Móda se totiž postupem času mění, s čím přirozeně přicházejí i určité obměny v popularitě materiálových provedení šperků. Například, v současnosti jsou v kurzu šperky z chirurgické oceli. Toto je 5 důvodů, proč se rozhodnout právě pro ně.

Obsah článku

Proč právě šperky z chirurgické oceli?

Vysoká odolnost, dlouhotrvající lesk či dostupná cena … To je jen hrstka z toho, proč se vyplatí věnovat pozornost nabídce šperků z chirurgické oceli.

Vysoká odolnost

Chirurgická ocel je odolným kovem, který vydrží desetiletí bez jakéhokoliv poškození. Vzhledem k tomu, že je nerezavějící, si ji můžete směle vzít s sebou například i do bazénu. Jednoduše, šperky z chirurgické oceli můžete nosit dennodenně – do práce, na výlety, na společenské události a také doma na gauči. A co je důležité, vůbec se přitom nemusíte strachovat, že byste je poškodili.

Dlouhotrvající lesk

Módní doplňky z chirurgické oceli jsou takříkajíc bezúdržbové. Nehrozí jim koroze a obcházejí jejich i odloupnutí či škrábance. A pokud náhodou také k nějakým drobným odření přijde, snadno je vyleštíte. Co se týče jejich údržby, ta je mimořádně snadná. Stačí vám horká voda a saponát. Na to, abyste docílili dlouhotrvající lesk vašich šperků z chirurgické oceli, tedy nepotřebujete žádný odborný papír.

Dámské náušnice z chirurgické oceli - Tommy Hilfiger

Zdroj: https://www.brandfield.com/

Hypoalergennost

Šperky z chirurgické oceli nedělají rozdíly mezi svými majiteli. Může je nosit opravdu každý. Jelikož jsou hypoalergenní, představují oblíbenou volbu i pro lidi, které trápí různé kožní alergie. Laicky řečeno, nemusíte se vůbec obávat neslavných ,,zelených značek“ nebo jiného pouštění barev.

Mimochodem, věděli jste, že chirurgická ocel je mimo jiné 100% recyklovatelná?

Široký výběr

V souvislosti se šperky z chirurgické oceli nelze opomenout ani skutečnost, že jde o skvělý doplněk pro obě pohlaví – jak pro dámy, tak pro pány. Zatímco pánů by mohly zaujmout především řetízky, tak pozornost něžnějšího pohlaví upoutají zejména náušnice. V nabídkách mnoha výrobců však najdete i náramky, náhrdelníky, přívěsky, korálky či manžetové knoflíčky.

Náš tip: Mezi nejpopulárnějších výrobců fashion šperků z chirurgické oceli patří módní značky jako Tommy Hilfiger, Guess, Diesel či Police.

Oblíbené dámské šperky z chirurgické oceli

Dostupná cena

No a v neposlední řadě – super dostupná cena. Přesně ta doprovází šperky z chirurgické oceli. Nicméně, i přesto se tyto oblíbené módní doplňky vyznačují atraktivním designem, vysokou odolností a dlouhotrvajícím leskem. Dá se tedy říci, že co se týče poměru „cena – kvalita – životnost“, pravděpodobně půjde z módních doplňků na trhu o horkého aspiranta na celkové prvenství.

Náušnice či řetízky? Jaké šperky vám najdeme?

Pokud hledáte kvalitní módní doplněk, který se vyznačuje atraktivním designem i dostupnou cenou, budou pro váš šperky z chirurgické oceli správnou volbou. Navíc, s naší pomocí najdete nejen náušnice či řetízky, ale i různé náramky, náhrdelníky, přívěsky, korálky nebo manžetové knoflíčky. Stačí si jen vybrat podle vlastní chuti.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru