Dámské náramky

Vedle značkových hodinek jsou dámské náramky dalšími krásnými módními doplňky, který umí efektivně obohatit a zkrášlit jemnou dámskou ruku. Na trhu je široké spektrum dámských náramků, od těch decentních kousků tvořených jen jednoduchým řetízkem, ale i propracovaných modelů ve stylu náramků Pandora. Ty je možné doplňovat o různé přívěsky či korálky a neustále tak obohacovat jejich vzhled.

Mezi nejoblíbenější dámské náramky patří kousky ve stříbrné a zlaté barvě. Pozornost vyžadují i růžově zlaté dámské náramky, které dámy okouzlují jemným a decentním vzhledem. Cenově dostupnou možností pro dámy jsou i elegantní náramky z chirurgické oceli.

Rychlá navigace

Nejkrásnější dámské náramky - značka Tommy Hilfiger

Jak najít ten nejkrásnější dámský náramek na ruku? Odpověď je jednoduchá – vybírejte dle konkrétní značky, nebo se inspirujte naším výběrem. V současnosti se náramný popularitě těší dámské náramky Fossil, které jsou známé svými jemnými šperky v růžově zlatých barevných odstínech.

Nepřehlédněte také třpytivé dámské náramky Guess. Tato americká značka je ve světě dámských doplňků proslulá svou extravagancí a osobitým stylem. Náramky mají často zajímavé tvary, využívají vzor srdce, nebo pracují s typickým písmenem G. Dalšími stálicemi v dámských srdcích jsou nepochybně dámské náramky Michael Kors i produkty skandinávských značek Skagen a Daniel Wellington.

Nejpopulárnější dámské náramky

Fossil

JF02905791

Fossil JF02905791

Emporio Armani

EG3422710

Emporio Armani EG3422710

Skagen

SKJ0999791

Skagen SKJ0999791

Daniel Wellington

DW00400004

Daniel Wellington DW00400004

Nepřehlédněte také:

Dámské náhrdelníky

nahrdelniky

Dámské náušnice

nausnice

Přívěsky

privesky 3

Zlaté šperky

gold

Stříbrné šperky

silver 1

Růžově zlaté šperky

rosegold
Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru