Dámské náhrdelníky

Dámské náhrdelníky se již od nepaměti těší velké oblíbenosti u dámského publika. Současná nabídka na trhu je skutečně bohatá a módní výrobci se ustavičně předhánějí v tom, aby právě jejich náhrdelník mohl zdobit ženský dekolt. Podobně jako u jiných dámských špercích, i dámským náhrdelníkem kralují odstíny zlaté, stříbrné a růžově zlaté barvy. Takto zbarvené náhrdelníky jsou nejčastěji tvořeny jednoduchým řetízkem, který je obvykle doplněn o různé přívěsky.

Přívěsky mají různé tvary a velikosti a obvykle jsou zdobené nejrůznějšími strukturami i třpytivými kamínky. Známé značky dámských šperků Guess, Fossil, ale i Michael Kors s oblibou toto místo používají k umístění svého loga či jiného emblému spojeného se značkou.

Rychlá navigace

Nejkrásnější dámské náhrdelníky - značková bižuterie pro dámy

Nepřehlédněte nejoblíbenější značky dámských náhrdelníků. Ty nejkrásnější kousky nabízejí známí výrobci oblečení a módních doplňků. Stálicí v oblíbenosti jsou nepochybně nejrůznější kousky bižuterie od módní značky Guess. V oblíbenosti se nedají zahanbit ani dámské náhrdelníky Michael Kors a Fossil, které jsou fanynkám módy jistě důvěrně známé. Dámy, které preferují elegantnější outfity, by neměli přehlédnout nejrůznější modely náhrdelníků od skandinávské značky Skagen. Inspirujte se našim výběrem populárních modelů.

Značkové dámské náramky​

Fossil

JF02856998

Fossil JF02856998

Michael Kors

MKC1208AN791

Michael Kors MKC1208AN791

Tommy HIlfiger

2780280

Tommy Hilfiger 2780280

Guess

UBN28011

Guess UBN28011

Nepřehlédněte také:

Dámské náramky

naramky

Dámské náušnice

nausnice

Přívěsky

privesky 3

Zlaté šperky

gold

Stříbrné šperky

silver 1

Růžově zlaté šperky

rosegold
Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru