Dámské šperky

Mezi nejoblíbenější šperky pro dámy patří bez pochyb náhrdelníky, náramky a náušnice. Za zmínku stojí i dámské korálky a přívěsky, které jsou v módním průmyslu stejně žádané. Tímto, často minimalistickým drobnostem, přísluší výsada zvýraznit naoko jednoduchý outfit. Na základě barvy, materiálu a celkového provedení dokáží poskytnout každé dáme punc elegance a luxusu. Mimořádně populárními jsou aktuálně šperky v barvě růžového zlata či z nerezové oceli, ale své dlouhodobě vysoké postavení neztrácejí ani stříbrné a zlaté šperky. Pozornost si jistě zaslouží dámské šperky renomovaných výrobců, jakými jsou například Michael Kors, Guess, Tommy Hilfiger, Skagen, či méně známí výrobci jako Anne Klein, Rosefield, Paul Hewitt, Thomas Sabo, Bering či Exeed.

 

Rychlá navigace:

Najděte ty nejkrásnější dámské šperky. Stylové šperky pro dámy světových značek

Dámské šperky podle typu

Za nejoblíbenější typy dámských šperků můžeme pokládat silnou trojici – dámské náramky, náušnice a náhrdelníky. Tímto nezaměnitelným módním doplňkům sekundují den co den populárnější přívěsky i různé korálky. Každý z jednotlivých typů šperků má své místo, kterému kraluje. Zatímco náramky představují další z populárních doplňků pro dámské zápěstí, úkolem náušnic je podtrhnout krásu ženské tváře. Dámské náhrdelníky zase vyplňují prázdné místo v oblasti dámského dekoltu. Dámy, o který z těchto typů šperků máte zájem?

Náušnice

nausnice

Náhrdelníky

nahrdelniky

Přívěsky

privesky 3

Dámské šperky podle značky

Dámské šperky je velmi snadné najít i podle jejich značky. Za nejoblíbenější značky dámských šperků pokládáme módní ikony, které jsou všem dámám jistě důvěrně známé. Řadíme mezi ně trojici módních výrobců – značky Tommy Hilfiger, Guess, či Michael Kors. Tito módní giganti se sice proslavili v úplně jiných oblastech módy, úspěchy však sklízejí také na poli dámské bižuterie. Druhou trojici značek dámských šperků utváří Fossil, Skagen a Emporio Armani. Tito výrobci jsou nejen známými producenty pánských a dámských hodinek, ale také značkové bižuterie. Více o svých oblíbených značkách šperků.

Dámské šperky podle barvy

Které barvy dámských šperků patří mezi ty nejoblíbenější? Odpověď je jednoduchá. Krásné odstíny zlaté, růžově zlaté a stříbrné barvy okouzlují něžné pohlaví již od nepaměti. Upřednostníte půvabné zlaté náramky, nebo se necháte zlákat luxusními stříbrnými náhrdelníky? Nemějte však nepříjemné očekávání z vysoké ceny. Známí světoví výrobci módních produktů nabízejí široké spektrum cenově dostupné dámské bižuterie v luxusních barvách zlaté, stříbrné a růžově zlaté.

Růžově zlaté

rosegold

Stříbrné

silver 1

Šperkové bestsellery:

Tommy Hilfiger

2700259

Tommy Hilfiger 2700259

Daniel Wellington

DW00400004

Daniel Wellington DW00400004

Michael Kors

MKJ4794710

Michael Kors MKJ4794710

Fossil

JF02905791

Fossil JF02905791
Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru