Pánské šperky

Pánské šperky, například pánské náramky, pánské náhrdelníky či pánské manžetové knoflíčky si v současnosti najdou svého majitele bez ohledu na to, zda jde o pravého gentlemana, luxusně vypadajícího muže, nebo pána s volným a jednoduchým stylem. Šperky a módní doplňky totiž v žádném případě nejsou výhradně dámskou záležitostí. Světoví výrobci podobného sortimentu už dávno pochopili, že jejich pozornost si zaslouží rovněž páni. Šperky pro pány tak nejsou v módním průmyslu ničím neobvyklým.

Rychlá navigace

Značkové pánské šperky - Tommy Hilfiger, Diesel, Emporio Armani, Police a mnoho dalších

Pánské šperky podle typu

Označení nejžádanější pánské šperky nosí jednoznačně náramky, náhrdelníky a mimořádně populární manžetové knoflíčky. Právě manžetové knoflíčky jsou schopny odměnit každého pána nejen dávkou elegance, ale také zdravým sebevědomím. Navíc jsou ideální volbou pro ženichy na svatbu, přičemž ve spojení s formálním oblečením vypadají prostě úžasně.

Náhrdelníky

panske nahrdelniky 1

Manžetové knoflíčky

manzetove gombiky 3

Pánské šperky podle značky

Volbou číslo 1 v oblasti pánských šperků jsou jednoznačně pánské manžetové knoflíčky Tommy Hilfiger či Emporio Armani. Nelze však opomenout ani pánské náramky, obzvláště ty kožené od značky Tommy Hilfiger, které jsou univerzálním doplňkem k jakémukoliv oblečení – i na běžné nošení. Pozornost si ale zaslouží i pánské náramky značek Diesel a Police či poutavé pánské náhrdelníky od známých výrobců, jakými jsou například Guess, Emporio Armani, Police, Diesel či Tommy Hilfiger.

Pánské šperky podle materiálu

Narozdíl od dámských šperků, oblasti pánských šperků dominují především nejrůznější doplňky z kůže. Zde můžeme vyzdvihnout především kožené náramky Tommy Hilfiger, Fossil, či Diesel. Pro pány, kteří preferují spíše elegantnější a méně extravagantní vzhled doplňků, jsou připraveny nejrůznější doplňky z chirurgické oceli.Ta je díky svým skvělým vlastnostem velmi oblíbeným materiálů u všech populárních výrobců módních doplňků.

Chirurgická ocel

chirurgicka ocel

Šperkové bestsellery

Připravili jsme si pro vás výběr konkrétních populárních pánských šperků. Mezi nejžádanější doplňky pro pány patří jistě náramky od americké značky Tommy Hilfiger, zda od neméně známé značky Guess. Pro extravagantnějších pány jsou připraveny nejrůznější náhrdelníky od značky Diesel, či kožené náramky Fossil, které kombinují kůži a chirurgickou ocel. Inspirujte se našim výběrem:

Tommy Hilfiger

2700998

Tommy Hilfiger 2700998

Guess

UMB28040

Guess UMB28040​

Diesel

DX1210040

Diesel DX1210040

Fossil

JF85096040

Fossil JF85096040
Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru