Šperky Michael Kors

Když se řekne „Michael Kors“, zpravidla zpozorní především dámské publikum. Není se čemu divit, společnost  Michael Kors totiž svou nabídkou cílí zejména na něžnější pohlaví. Vidět to hned na několika módních doplňcích, jakými jsou nejen hodinky, ale také šperky. Jejich nejsilnější zbraní zvykne být kouzelný design se zářivými barvami.

Rychlá navigace

Dámské šperky Michael Kors

Nabídka dámských šperků Michael Kors je plná kousků, které lákají nejednu dámu. Důkazem jsou jemné náhrdelníky, decentní náramky, překrásné náušnice i vkusné přívěsky. Tak jako v případě dámských hodinek Michael Kors, iv rámci šperků si můžete všimnout časté zakomponování křišťálů Swarovski. Z portfolia značky Michael Kors jsou právě šperky s křišťály Swarovski tím produktem, který se těší mezi zákaznicemi náramný popularitě.

Pravdou je, že dámské šperky Michael Kors jsou obecně docela jednoduše rozpoznatelné už na první pohled– a to i bez ohledu na výše zmiňované křišťály Swarovski. Může za to buď ikonické logo MK, které je obvyklou součástí několika módních doplňků Michael Kors, nebo používání populárních zářivých barev.Skvělým příkladem jsou nejen univerzální a nadčasové stříbrné, resp. zlaté šperky, ale rovněž trendové a zároveň mimořádně oblíbené růžově zlaté šperky.

Darmo byste na trhu hledali mezi módními doplňky takové kousky, které by se dokázaly poměrově vyrovnat atributem společnosti Michael Kors. Narážíme především na poměr „design – popularita – cena“. Jednoduše, značka Michael Kors si svými dámskými šperky vybudovala perfektní renomé napříč celým světem.

Michael Kors

MKC1253AN710

Michael Kors MKC1253AN710

Michael Kors

MKJ4704710

Michael Kors MKJ4704710

Michael Kors

MKC1208AN791

Michael Kors MKC1208AN791

Michael Kors

MKJ5999710

Michael Kors MKJ5999710

Všechny šperky podle pohlaví

Dámské šperky

Pánské šperky

Další značky šperků

Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru