Dámské náušnice

Málokterý dámský šperk je tak oblíbený, jako luxusní dámské náušnice. Ty dokážou snadným způsobem přitáhnout mužské oko a jednoduše zdůraznit ženskou krásu. Nabídka trhu dnes překypuje půvabnými modely a dámy si mají nepochybně z čeho vybírat. Od decentních náušnic ve tvaru srdíčka, až po kruhové náušnice v těch nejrůznějších velikostech.

Dámy, které mají rády méně extravagantnější kousky, určitě okouzlí stříbrné a zlaté náušnice s ozdobným kamínkem z dílny značek Tommy Hilfiger a Fossil. Naopak, dámy, které jsou rady na očích, volí o něco extravagantnější modely. Těmi je pověstná módní ikona, značka Guess.

 

Rychlá navigace

Základní doplněk dámské bižuterie - nepřehlédnutelné dámské náušnice

Doplňte svůj outfit některým z kousků prominentních módních výrobců a zaujměte okamžitě pozornost kdekoliv, kam vstoupíte. Na výběr máte minimalistické, ale i propracovanější kousky náušnic těch nejrůznějších tvarů a velikostí. Od dámských náušnic ve tvaru srdíčka a trojúhelníku, až po kousky zdobené třpytivými kamínky, či výrazným logem. Nechte se okouzlit našim výběrem náušnic prominentních značek. Získá si vaši pozornost některý z kousků od Michael Kors a Tommy Hilfiger, nebo dáte přednost některému z výrazných modelů od Guess?

Nepřehlédnutelné dámské náušnice

Michael Kors

MKJ6319040

Michael Kors MKJ6319040

Guess

UBE78094

Guess UBE78094

Tommy HIlfiger

2700753

Tommy Hilfiger 2700753

Tommy Hilfiger

2700259

Tommy Hilfiger 2700259

Nepřehlédněte také:

Dámské náramky

naramky

Dámské náhrdelníky

nahrdelniky

Přívěsky

privesky 3

Zlaté šperky

gold

Stříbrné šperky

silver 1

Růžově zlaté šperky

rosegold
Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru