Šperky Diesel

Značka Diesel se těší popularitě napříč celým světem díky mimořádně široké nabídce módního oblečení a doplňků, mezi nimiž nechybí ani pánské šperky. Obecně se však proslavila zejména předefinováním denim módy. Největší zásluhu měl na tom ambiciózní podnikatel Renzo Rosso. Už ve svých 15 letech šil džíny, které prodával svým kamarádem. Dá se tedy říci, že taková na první pohled nevinná aktivita položila základy pro vznik dnes celosvětově oblíbené společnosti.

Rychlá navigace

Pánské šperky Diesel

Módní doplňky jsou nedílnou součástí portfolia značky Diesel. V souvislosti s nimi nelze opomenout stylové náramkové hodinky, originální sluneční brýle či poměrně extravagantní šperky pro pány. Speciální pozornost si dozajista zaslouží pánské náramky a náhrdelníky, jejich charakteristické rysy ihned prozrazují rukopis společnosti Diesel. Konkrétně máme na mysli například masivnější tvary či většinou tmavší barvy.

V nabídce doplňků Diesel můžete narazit na pánské šperky z kůže i z chirurgické oceli. Popularitu zákazníků si dlouhodobě drží kožené, textilní i korálkové náramky, zda pro značku náramně příznačné „vojenské známky“ v rámci náhrdelníků. S pánskými doplňky Diesel se v davu rozhodně neztratíte.

Diesel

DX1210040

Diesel DX1210040

Diesel

DX1180040

Diesel DX1180040

Diesel

DX1134040

Diesel DX1134040

Diesel

DX0961001

Diesel DX0961001

Všechny šperky podle pohlaví

Dámské šperky

Pánské šperky

Další značky šperků

Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru