Šperky Pandora

Na poli dámských módních doplňků má zcela jistě své nezaměnitelné místo dánská značka Pandora. Pochází z města Kodaň a svými kousky zdobí něžnější pohlaví již od roku 1982. Od tohoto roku uplynulo již mnoho času, za který se z malé rodinné firmy, stihl stát renomovaný výrobce originálních dámských šperků. Ty nemají ve svém segmentu obdobu a za svůj úspěch vděčí zejména své originálnosti.

Rychlá navigace

Náramek Pandora

Dámské šperky Pandora

Když se řekne Pandora, možná vám jako první přijdou na mysl zářivé náramky plné přívěsků, které jsou pro tuto značku typické. Není se čemu divit. Právě snadno upravitelné náramky, které lze doplnit o různé přívěsky Pandora, tuto značku nejvíce proslavily.

V případě šperků Pandora se fantazii meze skutečně nekladou. Pokud se rozhodnete rozšířit svou sbírku módních doplňků o některý z kousků značky, k dispozici budete mít přímo neuvěřitelné množství přívěsků těch nejrozličnějších vzorů, motivů a barev, díky kterým se stane váš náramek skutečným originálem.

Vybírat můžete také z nejrůznějších kolekcí, které se od sebe tematicky odlišují. Vaší pozornosti by neměly uniknout například standardní kolekce Pandora Signature, Wish či Timeless, nebo kolekce vyrobené ve spolupráci s jinými slavnými značkami (Disney, Star Wars, Harry Potter).

Nabídka značky však nekončí jen u náramků a přívěsků. Při výběru svého prvního kousku z dílny značky tak můžete narazit i na originální náhrdelníky, náušnice a prsteny. Ty jsou podobně jako ostatní produkty z dílny značky, charakteristické svým jedinečným zpracováním. Ať už bude vaše volba při výběru nového doplňku z dílny Pandora jakákoli, rozhodně získáte originální a nezaměnitelný šperk.

Šperky Pandora

Všechny šperky podle pohlaví

Dámské šperky

Pánské šperky

Další značky šperků

Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru