Šperky Thomas Sabo

Značka Thomas Sabo patří dnes už mezi stálice šperkařského světa. Vznikla v roce 1984, pochází z německého města Lauf an der Pegnitz a je dílem stejnojmenného podnikatele Thomase Saba. Značka se původně v 80. letech zaměřovala na dovoz šperků z Asie. Vše se změnilo začátkem 90. let, kdy podnikatel poznal grafickou designérku a návrhářku Susanne Kölbli. Společně s ní se zaměřili na výrobu vlastních, ručně vyráběných šperků ze stříbra a položili tak základy dnes už světoznámé značky šperků. Jak společnost na své oficiální stránce uvádí, v současnosti zaměstnává přes 1600 zaměstnanců a působí v 85 zemích světa.

Rychlá navigace

Jaké jsou šperky Thomas Sabo?

Unikátnost šperků Thomas Sabo je založená především na ručním zpracování a originálním designu plném detailů. Po kvalitativní, ale i designové stránce lze šperky Thomas Sabo považovat za skutečné mistrovské dílo. Značka pracuje výhradně s kvalitními materiály a nejčastěji na své šperky využívá zlato a stříbro. To je často doplněné o různé zirkony a jiné ozdobné kameny. Nepřehlédnutelné designérské zpracování, originálnost šperků, ale i kvalita použitých materiálů se však promítají i do jejich ceny.

Dámské šperky Thomas Sabo

Mezi nejpopulárnější dámské šperky z dílny značky patří jednoznačně náramky a náušnice, nezaostávají však ani náhrdelníky či dokonce prsteny a hodinky. Mezi dámami se velké oblibě těší především nejrůznější přívěsky Thomas Sabo, které lze sbírat a libovolně kombinovat. Výsledkem jsou tak šperky, které se stávají unikátním dílem své majitelky.

Thomas Sabo

K0147-051-14

thomas sabo K0147 051 14

Thomas Sabo

H1889-643-11

Thomas Sabo H1889-643-11

Thomas Sabo

2780226

Thomas Sabo K0120-643-10

Thomas Sabo

2700753

Thomas Sabo X0263-416-14

Pánské šperky Thomas Sabo

Šperky Thomas Sabo nejsou výhradně věcí dámského publika. V portfoliu značky se nacházejí také pánské náramky, prsteny, náhrdelníky, ale také stylové hodinky. Ducha značky je možné zpozorovat i u výrobků určených pro pány. Rovněž jako u dámských šperků, i u těch pánských značka pracuje s pravým stříbrem a zlatem, často využívá ozdobné kameny a nebojí se experimentovat s nejrůznějšími vzory.

Všechny šperky podle pohlaví

Dámské šperky

Pánské šperky

Další značky šperků

Více o špercích v našem magazínu:
Přejít nahoru