7 tipů na visací náušnice pro každou dámu

Vybrali jsme ty nejkrásnější visací náušnice pro dámy
Sdílejte
LinkedIn

Náušnice jsou módním doplňkem, který by neměl chybět v žádné dámské šperkovnici. Přestože k jejich nošení nemusí automaticky inklinovat každá zástupkyně něžného pohlaví, na určité příležitosti představují nezbytnou součást outfitů – zejména těch elegantně laděných. A právě tehdy dokáží v mnoha případech vyniknout visací náušnice. Přinášíme vám proto 7 tipů na tento všeobecně oblíbený dámský módní doplněk.

Obsah článku

Překrásné visací náušnice pro každou dámu

Našich 7 favoritů na visací náušnice pro každou dámu vychází ze 4 značek, kterým móda vůbec není cizí. Právě naopak, mají módu takříkajíc zakořeněnou ve své DNA. Když prozradíme, že se jedná o společnosti Guess, Tommy Hilfiger, Fossil a Skagen, určitě s námi budete souhlasit.

Mimochodem, většina z námi vybraných překrásných visacích náušnic je vyrobená z nerezové oceli. Na tuto skutečnost upozorňujeme zejména z toho důvodu, že jde tak o odolné a jednoduše udržitelné šperky.

1. Zlaté visací náušnice Guess - kruhové

Jedničkou v našem seznamu jsou zlaté visací náušnice od společnosti Guess. Na trhu je můžete najít pod produktovým označením UBE79063. Z našeho pohledu jde o povedený kousek, kterému dodává na atraktivitě nejen zlatá barva, ale i sympatický přívěsek a kruhový tvar.

Visací náušnice Guess ve zlaté barvě

2. Stříbrné visací náušnice Tommy Hilfiger - kruhové

Neméně atraktivním modelem jsou rovněž univerzální stříbrné kruhové visací náušnice Tommy Hilfiger, které jsou na trhu doprovázené značením 2780320. Oproti výše zmiňovanému zlatému modelu z dílny Guess jde podle nás o mírně decentnější kousek. Takový dojem má pravděpodobně na svědomí jeho jemná stříbrná barva.

Náušnice Tommy Hilfiger kruhového tvaru

3. Visací náušnice s kameny Guess

Třetím modelem z našeho žebříčku překrásných visacích náušnic se vracíme ke značce Guess. Pozornost upřeme na visací náušnice s kameny Guess UBE29073. Zaujala nás na nich především noblesa, s jakou dokážou vyniknout na něžné dámské tváři. Pokud proto hledáte model na vkusné zvýraznění lícních linií, jděte jednoznačně po tomto kousku.

Visací náušnice Guess s okrasnými kameny

4. Visací náušnice Guess - střapcové

A do třetice náušnice Guess – tentokrát střapcové. Už teď můžeme prozradit, že náušnice značky Guess mají v našem výběru nejbohatší zastoupení. Tento model s produktovým označením UBE78067 jsme si však opravdu nemohli odpustit. Získal nás zejména svou výraznou barvou. Mimochodem, na trhu ho najdete také v dalších oblíbených barvách.

Střapcové náušnice Guess ve žluté barvě

5. Minimalistické visací náušnice Skagen

Svého sympaticky vyhlížejícího zástupce mají v našem 7místném seznamu překrásných visacích náušnic i šperky Skagen. Konkrétně máme na mysli minimalistické visací náušnice SKJ1079998. Doporučujeme je obzvláště těm dámám, které nechtějí náušnicemi přespříliš poutat pozornost. Tento model je spíše vhodný na vkusné, jemné a nenásilné dotvoření elegantního outfitu.

Minimalistické visací náušnice značky Skagen

6. Vícebarevné visací náušnice Tommy Hilfiger

Pomalu se dostáváme k závěru, v souvislosti s čímž nemůžeme vynechat vícebarevné visací náušnice Tommy Hilfiger 2700992. Tento model kombinuje tři snad nejpopulárnější barvy ve světě šperků – zlatou, stříbrnou a růžovou. Možná právě proto získal naši pozornost. Co na něj říkáte vy?

Visací náušnice Tommy Hilfiger kombinující několik barev

7. Netradičné půlkruhové visací náušnice Fossil

Překrásné kruhové a visací náušnice pro každou dámu uzavíráme zástupcem z portfolia Fossil. Jsou jím netradiční půlkruhové visací náušnice, které můžete najít na internetu pod označením JF01702040. Sedmou místenku v našem seznamu si zajistily právě svým netradičním „půlkruhovým“, resp. mírně oválným tvarem, který má podobné schopnosti jako výše zmiňovaný model Guess s kameny.

Netradiční náušnice značky Fossil JF01702040 pro dámy

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru