7 tipů na visací náušnice pro každou dámu

Vybrali jsme ty nejkrásnější visací náušnice pro dámy
Sdílejte
LinkedIn

Náušnice jsou módním doplňkem, který by neměl chybět v žádné dámské šperkovnici. Přestože k jejich nošení nemusí automaticky inklinovat každá zástupkyně něžného pohlaví, na určité příležitosti představují nezbytnou součást outfitů – zejména těch elegantně laděných. A právě tehdy dokáží v mnoha případech vyniknout visací náušnice. Přinášíme vám proto 7 tipů na tento všeobecně oblíbený dámský módní doplněk.

Obsah článku

Překrásné visací náušnice pro každou dámu

Našich 7 favoritů na visací náušnice pro každou dámu vychází ze 4 značek, kterým móda vůbec není cizí. Právě naopak, mají módu takříkajíc zakořeněnou ve své DNA. Když prozradíme, že se jedná o společnosti Guess, Tommy Hilfiger, Fossil a Skagen, určitě s námi budete souhlasit.

Mimochodem, většina z námi vybraných překrásných visacích náušnic je vyrobená z nerezové oceli. Na tuto skutečnost upozorňujeme zejména z toho důvodu, že jde tak o odolné a jednoduše udržitelné šperky.

1. Zlaté visací náušnice Guess - kruhové

Jedničkou v našem seznamu jsou zlaté visací náušnice od společnosti Guess. Na trhu je můžete najít pod produktovým označením UBE79063. Z našeho pohledu jde o povedený kousek, kterému dodává na atraktivitě nejen zlatá barva, ale i sympatický přívěsek a kruhový tvar.

Visací náušnice Guess ve zlaté barvě

2. Stříbrné visací náušnice Tommy Hilfiger - kruhové

Neméně atraktivním modelem jsou rovněž univerzální stříbrné kruhové visací náušnice Tommy Hilfiger, které jsou na trhu doprovázené značením 2780320. Oproti výše zmiňovanému zlatému modelu z dílny Guess jde podle nás o mírně decentnější kousek. Takový dojem má pravděpodobně na svědomí jeho jemná stříbrná barva.

Náušnice Tommy Hilfiger kruhového tvaru

3. Visací náušnice s kameny Guess

Třetím modelem z našeho žebříčku překrásných visacích náušnic se vracíme ke značce Guess. Pozornost upřeme na visací náušnice s kameny Guess UBE29073. Zaujala nás na nich především noblesa, s jakou dokážou vyniknout na něžné dámské tváři. Pokud proto hledáte model na vkusné zvýraznění lícních linií, jděte jednoznačně po tomto kousku.

Visací náušnice Guess s okrasnými kameny

4. Visací náušnice Guess - střapcové

A do třetice náušnice Guess – tentokrát střapcové. Už teď můžeme prozradit, že náušnice značky Guess mají v našem výběru nejbohatší zastoupení. Tento model s produktovým označením UBE78067 jsme si však opravdu nemohli odpustit. Získal nás zejména svou výraznou barvou. Mimochodem, na trhu ho najdete také v dalších oblíbených barvách.

Střapcové náušnice Guess ve žluté barvě

5. Minimalistické visací náušnice Skagen

Svého sympaticky vyhlížejícího zástupce mají v našem 7místném seznamu překrásných visacích náušnic i šperky Skagen. Konkrétně máme na mysli minimalistické visací náušnice SKJ1079998. Doporučujeme je obzvláště těm dámám, které nechtějí náušnicemi přespříliš poutat pozornost. Tento model je spíše vhodný na vkusné, jemné a nenásilné dotvoření elegantního outfitu.

Minimalistické visací náušnice značky Skagen

6. Vícebarevné visací náušnice Tommy Hilfiger

Pomalu se dostáváme k závěru, v souvislosti s čímž nemůžeme vynechat vícebarevné visací náušnice Tommy Hilfiger 2700992. Tento model kombinuje tři snad nejpopulárnější barvy ve světě šperků – zlatou, stříbrnou a růžovou. Možná právě proto získal naši pozornost. Co na něj říkáte vy?

Visací náušnice Tommy Hilfiger kombinující několik barev

7. Netradičné půlkruhové visací náušnice Fossil

Překrásné kruhové a visací náušnice pro každou dámu uzavíráme zástupcem z portfolia Fossil. Jsou jím netradiční půlkruhové visací náušnice, které můžete najít na internetu pod označením JF01702040. Sedmou místenku v našem seznamu si zajistily právě svým netradičním „půlkruhovým“, resp. mírně oválným tvarem, který má podobné schopnosti jako výše zmiňovaný model Guess s kameny.

Netradiční náušnice značky Fossil JF01702040 pro dámy

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybíráme šperky podle ročního období

Vybírejte šperky podle ročního období

Výběr šperků, stejně jako výběr oblečení, závisí na ročním období. Jaro a zima jsou obdobími jednoduchosti. Nejbohatší výběr barev a motivů nabízí podzimní šperkovnice. Sdílejte

Přejít nahoru