8 tipů na nejlepší dárek na Valentýna pro obě pohlaví

Toto je seznam tipů na dárek na Valentýna
Sdílejte
LinkedIn

Druhý měsíc v roce bývá již tradičně spjat se svátkem plným lásky – dnem svatého Valentýna. Ten představuje skvělou příležitost, jak vaší polovičce hned ze začátku roku připomenout vaši neustálou náklonnost. Na internetu naleznete mnoho tipů na valentýnské dárky. Nejčastěji však jde o dárky pro dámy, přičemž na pány se jaksi pozapomíná. I proto jsme pro vás sestavili seznam 8 tipů na nejlepší dárek na Valentýna pro obě pohlaví. Jak se ale patří, začneme s něžnějšími polovičkami. 

Tip na úvod: Předtím, než se střemhlavě pustíte do koupě jakéhokoli dárku, se zamyslete nad tím, co má váš partner/partnerka skutečně rád/ráda. Jde totiž o to, že můžete koupit třeba i tu největší a nejdražší kytici na světě, ale pokud si někdo potrpí spíše na šperky či parfémy, pravděpodobně ho neohromíte. Samozřejmě lze to aplikovat i opačně, resp. takříkajíc na všechno.

Obsah článku

Nejlepší dárek na Valentýna pro partnerku

Když jde o dámy, obecnou sázkou na jistotu je obvykle darování květin. Nicméně, ne každé ženě se zavděčíte takovým způsobem. Spolu s květinami jsme proto vybrali i další 3 skvělé tipy na dárek na Valentýna pro partnerku.

  1. Šperky

Jedním z nejlepších způsobů, jak materiálně ocenit vaši partnerku je obdarovat ji vkusným šperkem. Vybírat můžete například z náramků, náhrdelníků, přívěsků, prstenů či náušnic. Obzvlášť populární a zároveň cenově dostupné jsou v současnosti náušnice Swarovski. Myslíme si, že by je ocenila i vaše polovička.

Náušnice Swarovski 5504753
  1. Parfém

Pokud si ale náhodou myslíte, že šperk nebude tím pravým ořechovým pro vaši drahou, vsadit můžete například na parfém. Pozor, před očima se vám nemusí automaticky vybavit megalomanská částka, kterou za něj budete muset utratit. Právě naopak, prodejci v současnosti nabízejí zajímavé vůně, jak kořeněnější, tak i citrusovější, za skutečně přívětivé ceny.

  1. Sluneční brýle

Vhodný dárek na Valentýna pro přítelkyni, snoubenku či manželku mohou představovat také sluneční brýle. Koneckonců, proč ne? Na trhu dnes naleznete mnoho cenově dostupných modelů od známých fashion značek. A vzhledem ke stále slunečnějšímu podzimu a zimě budete mít jistotu, že je vaše polovička využije téměř po celý rok.

  1. Květiny

A abychom to tedy zkompletovali, na závěr dámských dárků na Valentýna přidáváme i nestárnoucí klasiku v podobě výše zmiňovaných květin. Konkrétní typ však bude záviset na tom, co má vaše milovaná rada. Za obecně nejoblíbenější květiny se ale považují červené růže. Ale s největší pravděpodobností budete slavit úspěch i s jinými druhy.

Nejlepší dárek na Valentýna pro něj

I když se valentýnská pozornost obvykle upírá na něžnější pohlaví, paradoxně náročnějším bývá vybrat dárek na Valentýna pro něj. Pánové si sice obvykle nepotrpí na speciální dary, ale když vyberete správně, určitě je potěšíte. Zkuste proto zvážit něco z následující čtveřice.

  1. Hodinky

Když hledáte nejlepší dárek na Valentýna pro něj, zvažte koupi náramkových hodinek. Jedná se totiž o doplněk, který je využitelný prakticky každý jeden den. Podle toho, jakému stylu holduje váš partner, je může nosit ať už do práce, na společenské akce nebo i během všedních dní.

  1. Náramek

Kdo řekl, že módní doplňky jsou jen pro dámy? Rovněž jimi můžete potěšit i pány. Skvělým příkladem jsou pánské náramky. Co se týče tržní nabídky, vybírat můžete z různých materiálových provedení, ale obecně nejoblíbenějšími jsou kožené a ocelové, případně kombinované. Přesně takovým je také náramek Tommy Hilfiger s produktovým označením 2700530.

Dárek na Valentýna pro muže? Zkuste to s náramkem Tommy Hilfiger
  1. Peněženka

Pokud by se vám nezdály být hodinky, náramky či jiné pánské šperky vhodnými pro vašeho partnera, zkuste sáhnout po jiných praktických doplňcích. Jedním z nich může být také kvalitní kožená peněženka podle preferencí vašeho milovaného.

  1. Manžetové knoflíčky

Pokud náhodou patří váš partner k milovníkům elegance, nejlepší dárek na Valentýna mohou pro něj představovat například i manžetové knoflíčky.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru