Hodinky a šperky? Vybíráme TOP kombinace

Vybíráme ty nejkrásnější kombinace hodinek a šperků
Sdílejte
LinkedIn

Hodinky a šperky – jsou obecně považovány za nejoblíbenější módní doplňky. Jejich postavení na pomyslném vrchu módních doplňků jen posiluje skutečnost, že se dají skvěle kombinovat. Právě proto jsme pro vás vybrali TOP kombinace od několika výrobců. Přijdou si na své jak dámy, tak i páni. Toto jsou šperky a hodinky, které spolu perfektně ladí.

Obsah článku

Dámy, víte které hodinky a šperky si vybrat?

Značka Michael Kors

Náš výběr začínáme mezi dámami oblíbenou značkou Michael Kors. Jelikož jde o společnost, která se zaměřuje převážně na produkci dámských módních doplňků, naše první kombinace bude věnována právě něžnějšímu pohlaví.

Hodinky Michael Kors

Fashion kousek s označením MK5354 zaujme především oblíbenou zlatou barvou a luxusně působícími křišťály Swarovski, které jsou ve dvou řadách umístěny po celém obvodu pouzdra. Kromě toho, spolu s chronografy je najdete i na ciferníku.

Šperky Michael Kors

K hodinkám Michael Kors MK5354 perfektně pasují zajímavé náušnice MKC1033AN710. Naše slova jen potvrzují jejich nádherné zlaté odstíny a křišťály Swarovski – tedy stejné přednosti jako v případě výše zmíněných hodinek.

Značka Tommy Hilfiger

Zatímco první kombinované hodinky a šperky byly věnovány dámám, druhé duo zaujme zejména pány. Opět půjde o kombinaci proslulé fashion značky – tentokrát však Tommy Hilfiger. Tato společnost je očima veřejnosti vnímána za brand, který jde neustále s dobou, což odráží i na svých produktech.

Hodinky Tommy Hilfiger

Pro značku Tommy Hilfiger jsou charakteristické modré, červené a bílé, resp. stříbrné, odstíny. To vše můžete spolu s stejně příznačným koženým řemínkem vidět i na hodinkách s označením 1791066. Kromě utěšeni looku osloví zákazníka i praktickými luminiscenčními ručičkami.

Šperky Tommy Hilfiger

Mezi šperky Tommy Hilifger je určitě z čeho vybírat, ale pořídit si zmíněné hodinky bez náramku s modelovým číslem 2790055 by bylo takovým malým fashion hříchem, resp. takovou malou promarněnou možností. Z vizuálního hlediska totiž tvoří tyto dva kousky takříkajíc dokonalou kombinaci.

Značka Guess

A vracíme se zpět k dámskému pokolení. Naše pozornost však tentokrát nebude věnována zlatým módním doplňkem, ale nadčasovým stříbrným kouskem. Hodinky a šperky, ke kterým směřujeme, pocházejí z nabídky značky Guess.

Hodinky Guess

Minimalistické, čisté a jednoduché, ale přitom všem zároveň neobyčejné a atraktivní. Přesně takové jsou dámské hodinky Guess Soho W0638L1. Za spletí jejich zmíněných charakteristických znaků stojí zejména kombinace netradičního náramku se zajímavě vzorovaným ciferníkem, na kterém se krásně vyjímají římské číslice. Navíc všechno to skvělým způsobem dotvářejí kamínky na pouzdře.

Šperky Guess

Jelikož v jednoduchosti je krása, při výběru šperků Guess jsme si hlavu příliš nelámali. Naším favoritem je v tomto případě decentní náhrdelník UBN28011 se srdíčkovým přívěskem. Nic víc k tomu netřeba dodávat. Možná jen tolik, že nezničí váš finanční rozpočet.

Značka Emporio Armani

Nejpovedenější spojení hodinek a šperků završíme kousky s puncem italské elegance. Ano, řeč je o vyhledávané značce Emporio Armani. Abychom zůstali věrni nastolenému trendu, opět jsme to vystřídaly a vybrali pánské doplňky.

Hodinky Emporio Armani

Když pánské hodinky s elegantním puncem, tak proč ne například Emporio Armani Classic AR2462? Srdce pravých elegány si získají zejména díky sympatickému spojení šedých, hnědých a černých odstínů, které se skvěle kombinují s téměř jakýmkoli outfitem. Rovněž zaujmou i vydařeným řemínkem z ušlechtilé kůže.

Šperky Emporio Armani

Odvážnějším parťákem výše zmíněných pánských hodinek Emporio Armani se může stát o něco výstřednější náhrdelník EGS1726040. Pánové, šli byste do této kombinace?

Které hodinky a šperky vás oslovili?

Předešlé řádky jsou jasným důkazem toho, že hodinkám a šperkem to spolu prostě ladí. Která kombinace vás nejvíce oslovila? Nebo byste je rádi viděli o něco víc? Možná je naleznete právě mezi těmito hodinkami a šperky.

hodinky sperky 2

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru