Napichovací náušnice – vybrali jsme 5 nejhezčích modelů

Představujeme populární napichovací náušnice
Sdílejte
LinkedIn

Napichovací náušnice jsou ze všech druhů náušnic jedněmi z nejpopulárnějších. Existuje na to hned několik vysvětlení. Kromě toho, že se budoucím majitelkám nabízejí v mnoha tvarech a barevných provedeních, mohou se kvůli své nenápadnosti nosit při jakýchkoli příležitostech – jak ve všední den, tak i na speciálnější příležitosti. A navíc, na trhu se dají sehnat za mimořádně přijatelnou cenu, která nemusí automaticky zruinovat celý váš rozpočet. Které napichovací náušnice tedy patří k těm nejkrásnějším?

Obsah článku

Nejkrásnější napichovací náušnice

Pravdou je, že na trhu najdete mnoho krásných modelů napichovacích náušnic. Abychom však naším výběrem dokázali potěšit co nejširší okruh dam, rozhodli jsme se následující seznam sestavit na základě tvaru dámských náušnic.

Srdíčkové napichovací náušnice

Tento populární srdíčkový model s produktovým označením JFS00151040 od ​​společnosti Fossil spadá do kategorie stříbrných náušnic. Je však nutné dodat, že takové kategorizování si nevysloužil jen pro svou barvu, ale rovněž kvůli materiálu, ze kterého je vyrobený. Získat si vás ale může i lesklým povrchem a nablýskanými kamínky.

Napichovací náušnice Fossil ve tvaru srdíčka

Kulaté napichovací náušnice v provedení růžového zlata

Napichovací náušnice v barvě růžového zlata – to je něco, co si v uplynulém období získalo srdce mnoha žen po celém světě. A přesně takové jsme našli v portfoliu oblíbené značky Michael Kors. Nesou produktové označení MKC1035AN791 a rovněž jako předešlý model, i tyto náušnice zaujmou materiálem, ze kterého jsou vyrobené – stříbrem. A samozřejmě ani v tomto případě nechybí zářící kamínky.

Růžovo-zlaté náušnice Michael Kors - napichovací

Napichovací náušnice – kuličky

Pro jejich univerzálnost nemůžeme vynechat ani takzvané kuličky – napichovací náušnice ve tvaru kuliček. Mezi náušnice s takovým tvarem jsme vybrali model s produktovým označením UBE28026 od značky Guess. Vyznačuje se noblesně působící zlatou barvou, která je vkusně doplněná dominantním kamínkem uprostřed. A vyzdvihnout musíme i překvapivě přijatelnou cenu těchto napichovacích náušnic.

Napichovací náušnice - kuličky Guess

Kruhové napichovací náušnice

Upřímně, co by to bylo za seznam napichovacích náušnic, kdyby v něm chyběl kruhový model. Jeho zástupce jsme našli v portfoliu společnosti Michael Kors. Rovněž jako výše zmiňované „napichovačky“ Guess, i tyto náušnice s označením MKC1178AN710 se vyznačují krásnou zlatou barvou. Co se týče materiálu, jsou vyrobené ze stříbra.

Tip na článek: Toto jsou TOP kruhové náušnice, které najdete na trhu

Kruhové napichovací náušnice - Michael Kors

Hvězdičkové napichovací náušnice připomínající bílé zlato

A na závěr chceme upoutat vaši pozornost na tyto hvězdičkové napichovací náušnice připomínající bílé zlato. Paradoxně jsou však vyrobené ze stříbra. Kromě sympatického hvězdičkového provedení mají šanci zaujmout i rozmanitě působícími kamínky, které se starají o jejich neodolatelný lesk. A aby toho nebylo málo, podobně jako výše zmíněné „kuličky“, i tyto napichovací náušnice spadají do velmi přijatelné cenové kategorie. Patří značce Fossil a na trhu je najdete pod produktovým označením JFS00152040.

Napichovací náušnice - srdíčko / Fossil

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru