4 tipy na stříbrné náušnice, které vám vyrazí dech

Podívali jsme se na nejkrásnější stříbrné náušnice
Share on facebook
Sdílejte
Share on linkedin
LinkedIn

Zamýšleli jste se někdy nad tím, že náušnice jsou v podstatě prvním šperkem většiny žen? Dostávají je totiž už jako malá miminka, přičemž společně s nimi postupně objevují svět. Dá se proto říci, že si vytvoří jakési společné pouto. A možná právě proto pro ně mají mnohé dámy v dospělosti slabost. To platí zvláště pro dámské stříbrné náušnice, které představují jedinečný módní doplněk.

Dámy dostávají své první náušničky už jako malé děti
Zdroj: depositphotos.com

Obsah článku

Dámské stříbrné náušnice jako vzácný doplněk

Správně zvolené náušnice mají jednu unikátní schopnost. Dokáží dokonalým způsobem zdůraznit jemné a něžné linie dámského obličeje. Na trhu je najdete skutečně v různých materiálových i tvarových provedeních. Mezi obecně nejoblíbenější však patří stříbrné náušnice. Proč?

Stříbro je totiž samo o sobě vzácným kovem. Své vzácné vlastnosti tak přirozeně přetváří i do náušnic. Vyznačuje se především měkkostí a zářivým leskem. V souvislosti s tím je ale nutné zmínit i péči o stříbro. Když chcete, aby vám stříbrné náušnice, případně jiné stříbrné šperky, vydržely krásné na dobu neurčitou, musíte jim věnovat patřičnou pozornost.

Tip: Naučte se, jak správně vyčistit stříbro, a vaše stříbrné doplňky budou stále jako nové!

Nalezli jsme tyto krásné stříbrné náušnice

Abyste se měli o co starat, našli jsme pro vás tyto krásné stříbrné náušnice, Najdete mezi nimi oblázkové, napichovací, visací i kruhové kousky. Které si vyberete?

Stříbrné náušnice s kamínky

I když se říká, že to nejlepší by se mělo nechávat na závěr, my dáváme TOP kousek do popředí hned na začátku. V našich očích jsou jím tyto stříbrné náušnice s kamínky, za které vděčíme světoznámé značce Michael Kors. Nesou produktové označení MKC1119AN040 a zaujmou nejen třpytivými kamínky, ale i sympatickými srdíčkovými tvary.

Minimalistické stříbrné náušnice od značky Michael Kors
Zdroj: https://murphyjewellers.ie/

Napichovací stříbrné náušnice

V souvislosti s nejkrásnějšími stříbrnými náušnicemi nemůžeme vynechat ani ty napichovací. Jejich zástupce jsme vybrali z modelů značky Esprit. Ta sice není veřejnosti až tak známá jako společnost Michael Kors, ale náušnice z jejího portfolia nás mimořádně zaujaly. Týká se to zejména modelu ESER00921100, který vedle ostatních takříkajíc zářil. Tuto skutečnost připisujeme především třpytivým kamínkům.

Visací stříbrné náušnice

V našem seznamu krásných stříbrných náušnic nesmí chybět ani visací náušnice. Z nich jsme vybrali kousek, který pochází z pera renomované fashion značky Fossil. Zmíněné dámské náušnice Fossil mají produktové označení JFS00507040. Pozornost poutají překrásným leskem, který je pro stříbro sám o sobě velmi charakteristický.

Visací stříbrné náušnice Fossil
Zdroj: https://www.gioiapura.it/

Stříbrné kruhy s kamínky

Sice nejde o klasické kruhové náušnice, ale i tyto nás zaujaly natolik, abychom je zmínili v našem článku. Máme na mysli stříbrné náušnice Fossil JFS00473040, jejichž hlavním lákadlem jsou kruhové tvary s dominantními kamínky. Stejně jako předešlé kousky, i tyto dámské stříbrné náušnice zaujmou svým zářivým leskem. Samozřejmě, v tom případě, že se budete o ně náležitě starat. Ale to už záleží jen a jen na vás, případně na blízké osobě, které je plánujete darovat.

Malé kruhové náušnice Fossil
Zdroj: fossil.com

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Share on facebook
Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Scroll to Top