4 tipy na stříbrné náušnice, které vám vyrazí dech

Podívali jsme se na nejkrásnější stříbrné náušnice
Sdílejte
LinkedIn

Zamýšleli jste se někdy nad tím, že náušnice jsou v podstatě prvním šperkem většiny žen? Dostávají je totiž už jako malá miminka, přičemž společně s nimi postupně objevují svět. Dá se proto říci, že si vytvoří jakési společné pouto. A možná právě proto pro ně mají mnohé dámy v dospělosti slabost. To platí zvláště pro dámské stříbrné náušnice, které představují jedinečný módní doplněk.

Dámy dostávají své první náušničky už jako malé děti
Zdroj: depositphotos.com

Obsah článku

Dámské stříbrné náušnice jako vzácný doplněk

Správně zvolené náušnice mají jednu unikátní schopnost. Dokáží dokonalým způsobem zdůraznit jemné a něžné linie dámského obličeje. Na trhu je najdete skutečně v různých materiálových i tvarových provedeních. Mezi obecně nejoblíbenější však patří stříbrné náušnice. Proč?

Stříbro je totiž samo o sobě vzácným kovem. Své vzácné vlastnosti tak přirozeně přetváří i do náušnic. Vyznačuje se především měkkostí a zářivým leskem. V souvislosti s tím je ale nutné zmínit i péči o stříbro. Když chcete, aby vám stříbrné náušnice, případně jiné stříbrné šperky, vydržely krásné na dobu neurčitou, musíte jim věnovat patřičnou pozornost.

Tip: Naučte se, jak správně vyčistit stříbro, a vaše stříbrné doplňky budou stále jako nové!

Nalezli jsme tyto krásné stříbrné náušnice

Abyste se měli o co starat, našli jsme pro vás tyto krásné stříbrné náušnice, Najdete mezi nimi oblázkové, napichovací, visací i kruhové kousky. Které si vyberete?

Stříbrné náušnice s kamínky

I když se říká, že to nejlepší by se mělo nechávat na závěr, my dáváme TOP kousek do popředí hned na začátku. V našich očích jsou jím tyto stříbrné náušnice s kamínky, za které vděčíme světoznámé značce Michael Kors. Nesou produktové označení MKC1119AN040 a zaujmou nejen třpytivými kamínky, ale i sympatickými srdíčkovými tvary.

Minimalistické stříbrné náušnice od značky Michael Kors
Zdroj: https://murphyjewellers.ie/

Napichovací stříbrné náušnice

V souvislosti s nejkrásnějšími stříbrnými náušnicemi nemůžeme vynechat ani ty napichovací. Jejich zástupce jsme vybrali z modelů značky Esprit. Ta sice není veřejnosti až tak známá jako společnost Michael Kors, ale náušnice z jejího portfolia nás mimořádně zaujaly. Týká se to zejména modelu ESER00921100, který vedle ostatních takříkajíc zářil. Tuto skutečnost připisujeme především třpytivým kamínkům.

Visací stříbrné náušnice

V našem seznamu krásných stříbrných náušnic nesmí chybět ani visací náušnice. Z nich jsme vybrali kousek, který pochází z pera renomované fashion značky Fossil. Zmíněné dámské náušnice Fossil mají produktové označení JFS00507040. Pozornost poutají překrásným leskem, který je pro stříbro sám o sobě velmi charakteristický.

Visací stříbrné náušnice Fossil
Zdroj: https://www.gioiapura.it/

Stříbrné kruhy s kamínky

Sice nejde o klasické kruhové náušnice, ale i tyto nás zaujaly natolik, abychom je zmínili v našem článku. Máme na mysli stříbrné náušnice Fossil JFS00473040, jejichž hlavním lákadlem jsou kruhové tvary s dominantními kamínky. Stejně jako předešlé kousky, i tyto dámské stříbrné náušnice zaujmou svým zářivým leskem. Samozřejmě, v tom případě, že se budete o ně náležitě starat. Ale to už záleží jen a jen na vás, případně na blízké osobě, které je plánujete darovat.

Malé kruhové náušnice Fossil
Zdroj: fossil.com

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru