I nejlevnější bižuterie na trhu může být pěkná

Nejlevnější bižuterie - náhrdelník Victoria Walls
Sdílejte
LinkedIn

Má nějaká levná bižuterie své místo ve vaší sbírce módních doplňků? Nebo spíše upřednostňujete cennější šperky ze zlata, stříbra či jiných ušlechtilých kovů? Tak či onak, následujícími řádky poukážeme na to, že i ta nejlevnější bižuterie na trhu může být hezká. Vždyť když se nad tím tak zamyslíme, na její výrobu se zaměřují i ​​mnohé celosvětově úspěšné fashion značky.

Obsah článku

Nejlevnější bižuterie na trhu

Jak jsme zmiňovali, i ta nejlevnější bižuterie na trhu může být hezká. A co víc, může být překrásná. Dokazují to například šperky Victoria Walls, Emily Westwood nebo Fossil. Vybrané kousky od těchto značek si dnes můžete pořídit skutečně za drobné. A i přes překvapivě nízkou cenovku dokážou vkusně oživit a zpestřit váš outfit – ať už každodenní nebo výjimečnější. Jednoduše, levná bižuterie od následujících výrobců je jasným důkazem, že hezké šperky vás nemusí stát polovinu výplaty.

Kousek z levné bižuterie od značky Victoria Walls

Nejlevnější bižuterie Victoria Walls

Slyšeli jste už o společnosti Victoria Walls? Jedná se o značku, která se zrodila v jednom z hlavních měst módy – v americkém New Yorku. A právě tamní ženy byly a stále jsou inspirací při navrhování šperků Victoria Walls.

I ta nejlevnější bižuterie značky Victoria Walls v sobě snoubí krásný design se solidním materiálem. Vyrábí se totiž z nerezavějící oceli. Co se týče konkrétních produktů Victoria Walls, zmínit můžeme náušnice, náramky i náhrdelníky. Dokonce společnost Victoria Walls nabízí svým zákaznicím i sety módních doplňků – například náušnice s náhrdelníkem, jejichž design vzájemně koresponduje.

Šperky Victoria Walls jsou obecně jednoduché a minimalistické. Vyznačují se moderním designem, který je předurčuje k nošení při jakékoli příležitosti.

Levná bižuterie značky Emily Westwood
Zdroj: https://www.emilywestwood.com/

Levná bižuterie Emily Westwood

Když se probírá nejlevnější bižuterie na trhu, nemůžeme vynechat ani značku Emily Westwood. Jde o společnost, která se netají svou výraznou náklonností k přírodě, ze které také čerpá inspiraci při navrhování svých kousků. Nejlépe je to vidět na dámských hodinkách Victoria Walls, jejichž ciferníky jsou často pokryty různými přírodními motivy.

Samotné šperky Emily Westwood jsou, podobně jako doplňky Victoria Walls, minimalistické a jednoduché. Náušnice či náramky Emily Westwood poznáte také pro jejich čistý design a charakteristické logo.

Náramek Fossil JF02905791

Levná bižuterie Fossil

A jak jsme avizovali, neopomeneme ani značku Fossil, která je ze tří námi zmiňovaných společností celosvětově nejznámější. Kromě zajímavých fashion doplňků ji proslavily i kreativní reklamní kampaně či plechové krabičky, které jsou již léta součástí balení hodinek Fossil. Ano, těch hodinek Fossil, které jsou všeobecně známé pro své vintage rysy či ciferníky s římskými číslicemi.

Když jde o šperky Fossil, zbystřit pozornost by měly nejen dámy, ale také pánové. V nabídce značky Fossil si totiž dokážou vybrat také muži – například z pánských náramků či náhrdelníků. Samozřejmě o něco bohatší nabídce se bude těšit něžnější pohlaví. Dámy si totiž mohou vybírat nejen z náramků a náhrdelníků, ale také z takových dámských šperků, jakými jsou prsteny, přívěsky či náušnice Fossil.

Na závěr bychom dodali už jen tolik, že jakákoli levná bižuterie, i ta nejlevnější bižuterie na trhu, vám může vydržet dlouho. Stačí se o ni jen starat a pravidelně ji čistit.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru