Nalezli jsme za vás překrásné minimalistické šperky

Minimalistické šperky je dnes možné nalézt v portfoliu známých značek
Sdílejte
LinkedIn

V minulosti bylo snem mnoha dam nosit luxusní a nápadné módní doplňky. Paradoxně, v současnosti je skutečnost diametrálně odlišná. Mnohé zástupkyně něžnějšího pohlaví by totiž ve svých šperkovnicích rády uvítaly zejména minimalistické šperky. Proč tomu ale tak je? Není ten opěvovaný minimalismus až příliš nevýrazný? To tedy určitě ne! Potvrzují to i kousky, které jsme za vás, a zároveň i pro vás, právě našli.

Obsah článku

Co jsou to vlastně minimalistické šperky?

Na to, aby si šperky zasloužily nálepku minimalistické, nemusí splňovat nějaké extra speciální požadavky. Vše, co potřebují, je jednoduchý design, který zaujme hned na první pohled. Za minimalistické šperky se většinou považují náhrdelníky, náramky, náušnice a jiné doplňky jemné barvy, případně kousky, které kombinují dva ladící odstíny. Přitom jde obvykle o módní doplňky menších rozměrů a decentních tvarů.

Kouzlo minimalistických šperků spočívá v tom, že jsou vhodné na jakékoli příležitosti. Kromě toho, že jimi dámy s oblibou dotvářejí půvab elegantních outfitů, je rády nosí i ve všední den.

Našli jsme tyto minimalistické šperky

Za výběr následujících minimalistických šperků vděčíme společnostem, které nejsou v módním průmyslu žádnou neznámou. Konkrétně máme na mysli značky Michael Kors, Esprit, Tommy Hilfiger, Skagen a Fossil. Připravte se na skvělou nadílku minimalistických náramků a náhrdelníků, přičemž nevynecháme ani krásné minimalistické náušnice.

Minimalistický náhrdelník Michael Kors

Ano, i minimalistický náhrdelník dokáže dělat doslova divy s dámským outfitem. A jen si představte, jak tento náhrdelník ze stříbra září s elegantními šaty. Mimochodem, navrhla a vyrobila ho společnost Michael Kors. Jeho produktové označení je MKC1120AN710. A my ho doporučujeme „všemi deseti“.

Minimalistický náhrdelník Michael Kors

Minimalistický náramek Esprit

Když si zpětně promítneme všechny minimalistické šperky, které se nám dostaly při sestavování tohoto seznamu „pod ruce“, pravděpodobně nejvíce nás zaujal tento minimalistický náramek Esprit ESBR01361117. Proč? Asi nás získal svou jednoduchostí. Navíc jde o náramek ze stříbra. A abychom nezapomněli, jeho cena je až překvapivě nízká. Nevěříte? Přesvědčte se!

Levný dámský náramek Esprit

Minimalistický náhrdelník Fossil

Dámské šperky Fossil zapadnou do jakýchkoli stylů. Překrásně to můžete vidět i na tomto náhrdelníku z nerezové oceli, který má produktové označení JF02953791. Jeho barvy v provedení růžového zlata se totiž nemusíte bát bez ohledu na to, jaký styl oblékání patří k vašim nejoblíbenějším.

Minimalistické šperky vyrábí i značka Fossil

Minimalistický náramek Tommy Hilfiger

Stříbrné náramky jsou mezi dámami velmi oblíbené. Toto tvrzení dokazuje i druhý minimalistický náramek v našem seznamu – Tommy Hilfiger Casual 2780259. V tomto případě však nejde o náramek ze stříbra, ale o model z nerezové oceli se stříbrnou povrchovou úpravou. Jelikož se nevyznačuje žádnými výstředními prvky, dámy po něm rády sahají i při každodenním nošení.

Náramek od Tommy Hilfiger (2780259)

Minimalistické náušnice Skagen

A jak jsme avizovali, nevynecháme ani minimalistické náušnice. Jako jejich zástupce jsme mezi naše minimalistické šperky vybrali model s produktovým označením SKJ0824791. Vděčíme za něj společnosti Skagen, která svými módními doplňky ve světě stále více proráží. Každopádně, co se týče zmíněných náušnic, oslovil nás zejména jejich lesk v kombinaci s barevným provedením růžového zlata. Navíc, náušnice Skagen SKJ0824791 mají jen 4 g, čili jejich majitelky je na uších ani neucítí.

Minimalistické šperky - náušnice Skagen

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru