Dámské šperky Fossil, které zapadnou do jakýchkoliv stylů

Vybrali jsme dámské šperky Fossil, které rozzáří každou dámu
Sdílejte
LinkedIn

Alespoň co se hodinek týká, společnost Fossil patří k typickým představitelům vintage stylu. I když určité retro prvky můžete pozorovat i na některých špercích z portfolia zmíněné americké fashion značky, její módní doplňky dokáží obecně zapadnout do jakýchkoli stylů. Abychom toto tvrzení dokázali, vybrali jsme 4 konkrétní dámské šperky Fossil. Náš seznam sestává ze dvou modelů náušnic a jednoho náhrdelníku s náramkem.

Obsah článku

4 dámské šperky Fossil s univerzálním využitím

Hlavní roli hrají v námi vybraných dámských špercích Fossil čisté linie, populární barvy a třpytivé okrasné kamínky. Prostě to, co se dámám v dnešní době nejvíce líbí. Už teď nás zajímá, který z následujících šperků si získá vaši největší pozornost.

Dámské náušnice Fossil JF00828040

Klasické napichovací náušnice by neměly chybět snad v žádné dámské šperkovnici. V souvislosti s tím upozorňujeme na dámské náušnice Fossil JF00828040 s drobným průměrem 6 mm. I přes svůj malý rozměr ale dokážou patřičně vyniknout – zejména díky vkusně zasazeným třpytivým kamínkům. Tyto náušnice, které jsou vyrobené z nerezové oceli, zaujmou i svou univerzální stříbrnou barvou a lesklým povrchem. Za nás jednoznačně volba, která zapadne do jakéhokoliv stylu.

Dámské šperky Fossil - náušnice s kamínky
Zdroj: fossil.com

Dámský náhrdelník Fossil JF02856998

Mezi námi vybrané dámské šperky Fossil, které zapadnou do jakýchkoli stylů, se vešel i náhrdelník s produktovým označením JF02856998. Ten je doslova zhmotněním všech módních atributů, po kterých baží většina žen současnosti. Minimalistický design, univerzální využití i moderní barevné provedení. Právě u barevného provedení bychom se zvlášť pozastavili. Kombinaci stříbrné, zlaté a růžové totiž hodnotíme na jedničku.

fossil JF02856998
Zdroj: fossil.com

Dámský náramek Fossil JF02905791

Své právoplatné místečko v našem seznamu univerzálních dámských šperků si nesporně zaslouží i náramek Fossil, který můžete na trhu najít pod kódem JF02905791. Kromě toho, že jím dokážete perfektně dotvořit jakýkoliv outfit, jej můžete použít do bezchybného tandemu s výše zmiňovaným náhrdelníkem. Jeho lesklé růžovo zlaté odstíny spolu s dominantně působícími kamínky totiž bezpochyby vkusně sladíte právě se zmíněným kouskem. Mimochodem, je vyrobený z nerezové oceli a jeho délka činí 165 mm.

Tip na článek: Vybrali jsme nejkrásnější stříbrné náramky pro dámy

Dámské šperky Fossil - růžovo zlatý náramek s kamínky
Zdroj: fossil.com

Dámské náušnice Fossil JF01702040

A našli jsme pro vás i dámské náušnice Fossil JF01702040. Na někoho mohou sice působit takříkajíc netradičně, ale když je uvidíte přímo v „akci“, pochopíte, proč jsme je zařadili do našeho seznamu dámských šperků Fossil. Mají totiž schopnost úžasně upozornit na jemné rysy dámské obličeje. Může za to nejen jejich atypický tvar, ale i délka 49 mm. Samozřejmě, svůj neopomenutelný podíl má na tom dozajista i stříbrná barva s lesklým povrchem.

Tip na článek: 4 tipy na stříbrné náušnice, které vám vyrazí dech

Netradiční dámské náušnice Fossil
Zdroj: fossil.com

Které dámske šperky Fossil si vyberete?

Tak, co říkáte na náš výběr? Našli jste mezi námi vybranými módními doplňky Fossil, které zapadnou do jakýchkoliv stylů, vašeho favorita? V případě, že jste našli, nesmírně nás to těší. Pokud náhodou ne, máme pro vás jeden tip na závěr.

Tip na závěr: Zkuste si prohlédnout i další dámské šperky Fossil. Možná mezi nimi najdete přesně takový módní doplněk, jaký hledáte.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru