Dámské šperky Fossil, které zapadnou do jakýchkoliv stylů

Vybrali jsme dámské šperky Fossil, které rozzáří každou dámu
Sdílejte
LinkedIn

Alespoň co se hodinek týká, společnost Fossil patří k typickým představitelům vintage stylu. I když určité retro prvky můžete pozorovat i na některých špercích z portfolia zmíněné americké fashion značky, její módní doplňky dokáží obecně zapadnout do jakýchkoli stylů. Abychom toto tvrzení dokázali, vybrali jsme 4 konkrétní dámské šperky Fossil. Náš seznam sestává ze dvou modelů náušnic a jednoho náhrdelníku s náramkem.

Obsah článku

4 dámské šperky Fossil s univerzálním využitím

Hlavní roli hrají v námi vybraných dámských špercích Fossil čisté linie, populární barvy a třpytivé okrasné kamínky. Prostě to, co se dámám v dnešní době nejvíce líbí. Už teď nás zajímá, který z následujících šperků si získá vaši největší pozornost.

Dámské náušnice Fossil JF00828040

Klasické napichovací náušnice by neměly chybět snad v žádné dámské šperkovnici. V souvislosti s tím upozorňujeme na dámské náušnice Fossil JF00828040 s drobným průměrem 6 mm. I přes svůj malý rozměr ale dokážou patřičně vyniknout – zejména díky vkusně zasazeným třpytivým kamínkům. Tyto náušnice, které jsou vyrobené z nerezové oceli, zaujmou i svou univerzální stříbrnou barvou a lesklým povrchem. Za nás jednoznačně volba, která zapadne do jakéhokoliv stylu.

Dámské šperky Fossil - náušnice s kamínky
Zdroj: fossil.com

Dámský náhrdelník Fossil JF02856998

Mezi námi vybrané dámské šperky Fossil, které zapadnou do jakýchkoli stylů, se vešel i náhrdelník s produktovým označením JF02856998. Ten je doslova zhmotněním všech módních atributů, po kterých baží většina žen současnosti. Minimalistický design, univerzální využití i moderní barevné provedení. Právě u barevného provedení bychom se zvlášť pozastavili. Kombinaci stříbrné, zlaté a růžové totiž hodnotíme na jedničku.

fossil JF02856998
Zdroj: fossil.com

Dámský náramek Fossil JF02905791

Své právoplatné místečko v našem seznamu univerzálních dámských šperků si nesporně zaslouží i náramek Fossil, který můžete na trhu najít pod kódem JF02905791. Kromě toho, že jím dokážete perfektně dotvořit jakýkoliv outfit, jej můžete použít do bezchybného tandemu s výše zmiňovaným náhrdelníkem. Jeho lesklé růžovo zlaté odstíny spolu s dominantně působícími kamínky totiž bezpochyby vkusně sladíte právě se zmíněným kouskem. Mimochodem, je vyrobený z nerezové oceli a jeho délka činí 165 mm.

Tip na článek: Vybrali jsme nejkrásnější stříbrné náramky pro dámy

Dámské šperky Fossil - růžovo zlatý náramek s kamínky
Zdroj: fossil.com

Dámské náušnice Fossil JF01702040

A našli jsme pro vás i dámské náušnice Fossil JF01702040. Na někoho mohou sice působit takříkajíc netradičně, ale když je uvidíte přímo v „akci“, pochopíte, proč jsme je zařadili do našeho seznamu dámských šperků Fossil. Mají totiž schopnost úžasně upozornit na jemné rysy dámské obličeje. Může za to nejen jejich atypický tvar, ale i délka 49 mm. Samozřejmě, svůj neopomenutelný podíl má na tom dozajista i stříbrná barva s lesklým povrchem.

Tip na článek: 4 tipy na stříbrné náušnice, které vám vyrazí dech

Netradiční dámské náušnice Fossil
Zdroj: fossil.com

Které dámske šperky Fossil si vyberete?

Tak, co říkáte na náš výběr? Našli jste mezi námi vybranými módními doplňky Fossil, které zapadnou do jakýchkoliv stylů, vašeho favorita? V případě, že jste našli, nesmírně nás to těší. Pokud náhodou ne, máme pro vás jeden tip na závěr.

Tip na závěr: Zkuste si prohlédnout i další dámské šperky Fossil. Možná mezi nimi najdete přesně takový módní doplněk, jaký hledáte.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Kabelky Guess

Jak si vybrat kabelku krok za krokem

Pro formální a slavnostní příležitosti volte robustnější kabelky menších rozměrů. Pro každodenní nošení vám dobře poslouží větší kabelky s delšími popruhy přes rameno. Při výběru

Přejít nahoru