Vybíráme nejoblíbenější stříbrné náhrdelníky pro dámy

Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější dámské stříbrné náhrdelníky
Share on facebook
Sdílejte
Share on linkedin
LinkedIn

Vybrat správný dámský šperk může být někdy skutečně náročné. A to v žádném případě nenaráží na případnou náročnost něžnějšího pohlaví. Právě naopak, směřujeme tím na tržní nabídku módních doplňků pro dámy, která se může zdát nejednomu člověku prosycena. Stačí se v ní však správně zorientovat. Naším tipem na doplněk, který by neměl chybět v žádné dámské šperkovnici, je stříbrný náhrdelník. Vybrali jsme pro vás dva tipy, které se mezi dámami těší snad největší popularitě. A tentokrát nevynecháme ani drobný bonus na závěr.

 

Obsah článku

Proč právě stříbrný náhrdelník?

Stříbro je napříč klenotníky, šperkaři a renomovanými výrobci módních doplňků jedním z nejpopulárnějších materiálů. Proč? Odpověď můžeme hledat ať už v jeho zářivém lesku nebo celkové hodnotě.

Jelikož zářivý lesk lze nejrůznějšími povrchovými úpravami docílit i při jiných materiálech rozdílovým zvykne být právě hodnota stříbra. Mnohé dámy si totiž potrpí na kvalitě šperku a jeho celkové hodnotě (páni, toto si zapište). Nenechte se však zmást. Hodnota se v tomto případě nerovná stovkám eur. Vždyť kvalitní stříbrný náhrdelník v jemném a zároveň decentním provedení si v dnešní době dokážete koupit již za několik desítek eur.

Proč tedy právě stříbrný náhrdelník? Ve zkratce řečeno, jde o zářivý hodnotný šperk, který oplývá neopomenutelnou kvalitou.

Nejoblíbenější stříbrné náhrdelníky pro dámy

Posaďte za nabídku nějakého e-shopu 10 lidí a řekněte jim, aby z ní vybrali TOP náhrdelníky ze stříbra. Asi by nebylo žádným překvapením, kdyby se jejich (subjektivní) výběry rozcházely. Podobně to může dopadnout i s naším výběrem ve srovnání s vaší volbou podle vlastních preferencí. Náš výběr jsme však udělali na základě toho, jaké náhrdelníky ze stříbra jsou mezi dámami obecně nejpopulárnějšími. Konkrétně máme na mysli stříbrné náhrdelníky Swarovski a stříbrné náhrdelníky s přívěsky.

Stříbrné náhrdelníky Swarovski

Spojte zářivý náhrdelník ze stříbra s oblíbenými křišťály Swarovski a dostanete úchvatný módní doplněk, který potěší snad každou dámu. Právě proto jsou stříbrné náhrdelníky Swarovski fantastickými dárky na ledajakou radostnou příležitost.

Když bychom měli z nich vybírat my, šli bychom do nabídky značky Michael Kors, která je mezi dámami mimořádně populární. Pozornost si zaslouží například překrásný náhrdelník ze stříbra s označením MKC1208AN040. Kamínky Swarovski na něm výborně ladí se stříbrnou barvou.

Stříbrné náhrdelníky Michael Kors patří mezi ty nejkrásnější fashion náhrdelníky v nabídce pro dámy

Stříbrné náhrdelníky s přívěsky

Je pravdou, že předešlé náhrdelníky, které jsme zmínili, tedy s křišťály Swarovski, byly zároveň i náhrdelníky s přívěsky. Přece si však vyčleníme kategorii stříbrných náhrdelníků s přívěsky i samostatně. Napříč něžnějším pohlavím totiž patří mezi to nejžádanější, co trh s módními doplňky nabízí.

Stříbrné náhrdelníky s přívěsky v portfoliu mnoha výrobců. Zmínit můžeme módní značky jako Guess, Emporio Armani, Michael Kors či Fossil. Právě poslední jmenované společnosti patří kousek, který je naším ,,přívěskovým favoritem“ – náhrdelník s označením JFS00444040.

Krásný stříbrný náhrdelník Fossil se srdíčkem

BONUS na závěr - pánský stříbrný náhrdelník

Sice se předešlé řádky točily zejména kolem dámských stříbrných náhrdelníků, tak (jak jsme slíbili) na závěr přidáváme i jeden bonus v podobě pánského náhrdelníku Diesel DX0202040. V tomto případě sice nejde o ryze stříbrný šperk, no má zářivou stříbrnou barvu. Mimochodem, vyrobený je z nerezové oceli.

Pány potěší určitě náhrdelník Diesel ve stříbrné barvě

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Share on facebook
Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Scroll to Top