Vybíráme nejoblíbenější stříbrné náhrdelníky pro dámy

Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější dámské stříbrné náhrdelníky
Sdílejte
LinkedIn

Vybrat správný dámský šperk může být někdy skutečně náročné. A to v žádném případě nenaráží na případnou náročnost něžnějšího pohlaví. Právě naopak, směřujeme tím na tržní nabídku módních doplňků pro dámy, která se může zdát nejednomu člověku prosycena. Stačí se v ní však správně zorientovat. Naším tipem na doplněk, který by neměl chybět v žádné dámské šperkovnici, je stříbrný náhrdelník. Vybrali jsme pro vás dva tipy, které se mezi dámami těší snad největší popularitě. A tentokrát nevynecháme ani drobný bonus na závěr.

 

Obsah článku

Proč právě stříbrný náhrdelník?

Stříbro je napříč klenotníky, šperkaři a renomovanými výrobci módních doplňků jedním z nejpopulárnějších materiálů. Proč? Odpověď můžeme hledat ať už v jeho zářivém lesku nebo celkové hodnotě.

Jelikož zářivý lesk lze nejrůznějšími povrchovými úpravami docílit i při jiných materiálech rozdílovým zvykne být právě hodnota stříbra. Mnohé dámy si totiž potrpí na kvalitě šperku a jeho celkové hodnotě (páni, toto si zapište). Nenechte se však zmást. Hodnota se v tomto případě nerovná stovkám eur. Vždyť kvalitní stříbrný náhrdelník v jemném a zároveň decentním provedení si v dnešní době dokážete koupit již za několik desítek eur.

Proč tedy právě stříbrný náhrdelník? Ve zkratce řečeno, jde o zářivý hodnotný šperk, který oplývá neopomenutelnou kvalitou.

Nejoblíbenější stříbrné náhrdelníky pro dámy

Posaďte za nabídku nějakého e-shopu 10 lidí a řekněte jim, aby z ní vybrali TOP náhrdelníky ze stříbra. Asi by nebylo žádným překvapením, kdyby se jejich (subjektivní) výběry rozcházely. Podobně to může dopadnout i s naším výběrem ve srovnání s vaší volbou podle vlastních preferencí. Náš výběr jsme však udělali na základě toho, jaké náhrdelníky ze stříbra jsou mezi dámami obecně nejpopulárnějšími. Konkrétně máme na mysli stříbrné náhrdelníky Swarovski a stříbrné náhrdelníky s přívěsky.

Stříbrné náhrdelníky Swarovski

Spojte zářivý náhrdelník ze stříbra s oblíbenými křišťály Swarovski a dostanete úchvatný módní doplněk, který potěší snad každou dámu. Právě proto jsou stříbrné náhrdelníky Swarovski fantastickými dárky na ledajakou radostnou příležitost.

Když bychom měli z nich vybírat my, šli bychom do nabídky značky Michael Kors, která je mezi dámami mimořádně populární. Pozornost si zaslouží například překrásný náhrdelník ze stříbra s označením MKC1208AN040. Kamínky Swarovski na něm výborně ladí se stříbrnou barvou.

Stříbrné náhrdelníky Michael Kors patří mezi ty nejkrásnější fashion náhrdelníky v nabídce pro dámy

Stříbrné náhrdelníky s přívěsky

Je pravdou, že předešlé náhrdelníky, které jsme zmínili, tedy s křišťály Swarovski, byly zároveň i náhrdelníky s přívěsky. Přece si však vyčleníme kategorii stříbrných náhrdelníků s přívěsky i samostatně. Napříč něžnějším pohlavím totiž patří mezi to nejžádanější, co trh s módními doplňky nabízí.

Stříbrné náhrdelníky s přívěsky v portfoliu mnoha výrobců. Zmínit můžeme módní značky jako Guess, Emporio Armani, Michael Kors či Fossil. Právě poslední jmenované společnosti patří kousek, který je naším ,,přívěskovým favoritem“ – náhrdelník s označením JFS00444040.

Krásný stříbrný náhrdelník Fossil se srdíčkem

BONUS na závěr - pánský stříbrný náhrdelník

Sice se předešlé řádky točily zejména kolem dámských stříbrných náhrdelníků, tak (jak jsme slíbili) na závěr přidáváme i jeden bonus v podobě pánského náhrdelníku Diesel DX0202040. V tomto případě sice nejde o ryze stříbrný šperk, no má zářivou stříbrnou barvu. Mimochodem, vyrobený je z nerezové oceli.

Pány potěší určitě náhrdelník Diesel ve stříbrné barvě

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru