Šperky Guess, které dámy prostě milují

Vybrali jsme nejkrásnější šperky z nabídky značky Guess
Sdílejte
LinkedIn

Když nazveme značku Guess módní ikonou, pravděpodobně nám nebude nikdo oponovat. Tato legendární společnost totiž takříkajíc znovu definována džínovou módu a zároveň si získala věrnost zákazníků po celém světě svými výborné vypadajícími módními doplňky. Naše slova jen potvrzují fashion kousky jako šperky či pánské a dámské hodinky Guess. A právě šperkem Guess budou věnovány následující řádky.

Obsah článku

Z historie značky Guess

Než se dostaneme k samotnými šperkem Guess nám však nedá několika slovy nezmínit historii značky Guess.

Společnost Guess byla založena ještě v roce 1981. O její vznik se zasloužili čtyři bratři Marciano, kteří opustili jih Francie v cestě za svým americkým snem. Díky evropskému vnímání měli mírně odlišný pohled na tamní módu. Právě to zužitkovali při návrzích svých džínů, po kterých byl od samých počátků neutuchající poptávka – a to i v takových renomovaných obchodních domech, jakým bezpochyby je ikonický Bloomingdale’s.

Dá se říci, že značka Guess začala poměrně rychle symbolizovat jakýsi mladý, sexy a dobrodružný způsob života. A ve své podstatě to platí až dodnes. Mimochodem, zajímavostí je, že produkty Guess můžete nyní dostat ve více než 80 světových zemích.

Věděli jste, že barvy v logu Guess mají svůj význam? Červená znázorňuje lásku a vášeň, černá eleganci a kultivovanost, a bílá zase čistotu a spolehlivost celé společnosti.

Zakladatelé značky Guess

Paul Marciano a Maurice Marciano – zakladatelé značky Guess
Zdroj: https://www.nytimes.com

Šperky Guess a široká nabídka značky

Vracíme se tedy zpět k podstatě tohoto článku – ne, že by byly předešlé informační vsuvky zbytečné. V nabídce značky Guess najdete širokou škálu šperků. Když nad tím tak uvažujeme, ani nevíme, z kterého konce to vzít.
  • Dámské náušnice Guessvyznačují se schopností decentně zvýraznit jemné linie dámské obličeje. Pořídit si je můžete v různých tvarech – od srdíček přes kruhy až po trojúhelníky.

  • Dámské náramky Guesspevnou součástí dámských náramků Guess bývají přívěsky srdíčkovým, kruhových a trojúhelníkových tvarů.

  • Dámské náhrdelníky Guessnejenže perfektně vyniknou na každé dáme, ale ještě k tomu dokáží fantasticky doladit celý set módních doplňků Guess.

  • Pánské náramky, náhrdelníky a manžetové knoflíčkyGuessnabídka šperků Guess neobchází ani pány. Najdete v ní kožené, ocelové i kombinované náramky v různých provedeních, stylové náhrdelníky a také elegantní manžetové knoflíčky.

Šperky Guess: náhrdelníky, náušnice, náramky, ale i různé pánské šperky

Naše doporučení – náušnice Guess za super cenu

Abychom nenechali hledání toho správného doplňku Guess po přečtení předešlých řádků jen na vás, dáme vám jeden skvělý tip. Tedy, alespoň doufáme, že to budete podobně vnímat i vy.

Naším doporučením jsou jednoduché zlaté náušnice Guess, které se dají v internetových e-shopech sehnat za super cenu. Za jejich hlavní přednosti považujeme nejen schopnost decentně zvýraznit jemné linie dámského obličeje, ale rovněž skvělou kombinaci zlaté barvy s kamínky zasazenými přímo uprostřed. Co říkáte?

Šperky Guess skrývají ve svém portfoliu i tyto podmanivé zlaté náušnice

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru