Šperky Tommy Hilfiger – módní doplňky odrážející životní styl

Šperky Tommy Hilfiger
Sdílejte
LinkedIn

Pokud se alespoň zběžně orientujete ve světě módních doplňků, nebudou pro vás šperky Tommy Hilfiger žádnou neznámou. Pravdou ovšem je, že náramky, náhrdelníky či náušnice nejsou jedinými kousky známé americké značky. Naopak, v jejím portfoliu se toho za dlouhá léta působení na trhu objevilo podstatně více.

Obsah článku

Pohled do historie společnosti Tommy Hilfiger

Za odrazový můstek, který svým způsobem vedl k pozdějšímu vzniku značky Tommy Hilfiger, lze považovat rok 1969. V té době si tehdejší student Tommy Hilfiger otevřel svůj první obchod People’s Place ve svém rodném městě Elmira v New Yorku. O deset let později se však přestěhoval na Manhattan, aby se věnoval kariéře módního návrhářství.

Začátky značky Tommy Hilfiger

Mladý podnikatel vstoupil na trh pod značkou Tommy Hilfiger v roce 1985. V té době ale ještě nebylo o špercích Tommy Hilfiger či jiných módních doplňcích ani zvěsti. Do popředí měla ambiciózního podnikatele vyšvihnout jediná kolekce pánského oblečení. A světe div se, stalo se!

Tommy Hilfiger byl a stále je vnímán jako průkopník klasického amerického cool stylu. V módním průmyslu jej inspirovala ikonická popkultura s americkým dědictvím.

Šperky Tommy Hilfiger - kožené náramky

Tommy Hilfiger dnes

Tommy Hilfiger je dnes jednou z celosvětově nejuznávanějších značek odrážejících životní styl. Může za to zejména skutečnost, že do svých produktů vkládá mladistvého a vždy trendového ducha, o kterého se tak dělí se spotřebiteli po celém světě. Společnost Tommy Hilfiger se obecně netají tím, že je poháněna vždy optimistickou vizí bourat konvence a slavit individualitu.

Zajímavost: Společnost Tommy Hilfiger se od svého vzniku natolik rozrostla, že v roce 2020 dosáhla globální maloobchodní tržby více než 6,9 miliardy USD.

Zlaté náhrdelníky Tommy Hilfiger

Portfolio značky Tommy Hilfiger

Americká firma Tommy Hilfiger přináší svým zákazníkům spousty produktů pod značkami Tommy Hilfiger a Tommy Jeans. Součástí jejího širokého portfolia je dámské, pánské i dětské oblečení, džíny, obuv, brýle, vůně a v neposlední řadě i doplňky jako náramkové hodinky a šperky Tommy Hilfiger.

Šperky Tommy Hilfiger

Vzhledem k oblasti našich zájmů jsou nám nejblíže právě módní doplňky, proto si dovolíme zmínit šperky Tommy Hilfiger. Jejich součástí jsou například:

  • náramky Tommy Hilfiger
  • náhrdelníky Tommy Hilfiger
  • náušnice Tommy Hilfiger

Zatímco dámským šperkům Tommy Hilfiger dominují nerezové doplňky různých barev a tvarů, tak jednoznačnými tahouny pánských šperků Tommy Hilfiger jsou náramky, zejména v kožených provedeních. Všechny šperky Tommy Hilfiger však spojuje jeden společný rys – můžete je nosit prakticky k čemukoli. Kromě toho, že příjemně oživí váš každodenní outfit, dokonale vyniknou i při formálnějším oblečení.

Tip na závěr: Vyberte si šperky Tommy Hilfiger podle vašich vlastních preferencí.

Dámské náušnice Tommy Hilfiger

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru