Tyto náušnice Swarovski vás zaručeně uchvátí

Náušnice Swarovski vás zaujmou svým jedinečným stylem
Sdílejte
LinkedIn

Šperky Swarovski patří jednoznačně mezi to nejzářivější, nejtřpytivější a nejpoutavější, co aktuální módní trh nabízí. V souvislosti s nimi si zaslouží zvláštní pozornost především náušnice Swarovski. Vaši pozornost si zaslouží pětice, která splňuje všechny předpoklady k tomu, aby vás uchvátila.

Obsah článku

Toto jsou TOP náušnice Swarovski

Je sice pravdou, že šperků najdete na online trhu skutečně mnoho, ale ty se štítkem Swarovski mají jednoduše něco do sebe. Toto je 5 důkazů, které to skutečně potvrzují:

5. Náušnice 5446004

Náš výběr TOP náušnic Swarovski začínáme modelem 5446004. Jde o drobné kruhové náušnice poseté stříbrnými krystaly Swarovski. Vaši pozornost mohou získat nejen poutavým leskem, ale i nevnucujícím se minimalistickým stylem. Za nás určitě ano. Co říkáte vy?

Malé kulaté náušnice Swarovski
Zdroj: swarovski.com

4. Náušnice Swarovski 5368146

Zajímavým provedením se vyznačují i náušnice s produktovým označením 5368146. Mohou za to zejména maličké krystaly po celém obvodu náušnic doplněné o dominantní čtvercové krystaly zasazené přímo uprostřed. Ideální kombinace, jež umožňuje dokonale vyniknout jemným liniím dámského obličeje.

3. Náušnice 5408436

Překrásným dámským šperkem, a možná i naším mírným favoritem tohoto seznamu, jsou minimalistické náušnice Swarovski 5408436. Rovněž jako předešlý model, i tento kousek umožňuje dokonale vyniknout něžným rysům dámského obličeje. Více se o něm rozepisovat nemusíme. Pokud se vám jednoduchý styl líbí, tyto náušnice vás zaručeně uchvátí.

Decentní náušnice Swarovski
Zdroj: swarovski.com

2. Náušnice Swarovski Bella 5515191

Náušnice Swarovski Bella s produktovým číslem 5515191 perfektně dokazují, že srdíčka nemusí na dámských špercích působit „přeslazeným“ dojmem. Právě naopak, v rámci tohoto modelu jde o decentní prvek, který vás může nejen metaforicky, ale i doslovně chytit za srdce.

1. Náušnice Fit Wonder 5522301

A na závěr jsme si ponechali jednu specialitku v podobě skutečně „wonder“ náušnic. Náušnice Fit Wonder 5522301 totiž zhmotňují logo Wonder Woman do úžasné módní podoby. Dominuje jim kombinace zlatých a stříbrných krystalů, která však paradoxně není zcela příznačnou pro superhrdinku princeznu Dianu z DC komiksů. Rozhodně ale považujeme tyto náušnice za mimořádně zdařilé a vhodné i pro „nemilovnice“ komiksů.

Náušnice Swarovski pro všechny milovnice Wonder Woman
Zdroj: Swarovski.com

Které si vybrat?

Možná to může na první pohled vypadat tak, že výběr TOP pětky byl pro nás víceméně jednoduchý, ale v konečném důsledku je skutečnost odlišná. Koneckonců, potvrdit to může i více než 260 dalších překrásných kousků, které jsme zmínili prostřednictvím předešlého tipu. Vzhledem k tomu se vám nebudeme vůbec divit, když se vám bude zdát váš výběr příliš náročný a zdlouhavý. Které tedy vybrat?

Tip na článek
: Swarovski – šperky, které by neměly chybět v dámském repertoáru

Z naší strany nepůjde tentokrát o žádné „objevení Ameriky“. Jednoduše, jděte do toho, co vás nejvíce chytí za srdce. Do toho, co vás nejvíce uchvátí. A zda půjde o dárek, nebo si jen uděláte radost, věříme, že si vyberete dobře. Tak, které náušnice Swarovski to tedy budou?

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru