Pánské šperky Diesel? Tyto nás zaujaly nejvíce!

Podívali jsme se na zajímavé pánské šperky Diesel - náhrdelníky i náramky
Sdílejte
LinkedIn

Ano, o většině módních doplňků z dílen fashion značek se dá mluvit v superlativech – obzvláště v souvislosti s jejich designovou originalitou. V případě společnosti Diesel to však platí dvojnásob. Její portfolio je totiž plné netradičních, atypických a osobitě vypadajících kousků, což jen a jen potvrzují pánské šperky Diesel. Právě originalita je klíčovým faktorem, který je v našich očích posouvá náramně vysoko. Vybrali jsme proto náramky a náhrdelníky, které nás zaujaly nejvíce.

Obsah článku

Tyto pánské šperky Diesel nás zaujaly nejvíce

Od společnosti, která se v minulosti zásluhou svého podnikavého zakladatele Renza Rossa zasloužila o předefinování džínové módy, se přirozeně očekává jakési určování módních trendů. V současné tržní konkurenci se to sice může zdát poměrně náročné, ale značce Diesel se to úspěšně daří. Může za to především skutečnost, že se svými produkty, jakož i pánskými šperky Diesel, výborně odlišují od konkurence.

Zatímco pro pánské hodinky Diesel jsou příznačné velké ciferníky, pánským šperkům Diesel dominují netradiční, často až atypické tvary. Jejich design tak působí originálně, osobitě a netuctově, což oceňují mnozí páni, kteří chtějí dát vkusným módním doplňkem najevo svůj cit pro detail.

Pánský náramek Diesel DX0847040

Výběr pánských šperků Diesel, které nás zaujaly nejvíce, začínáme z našeho pohledu absolutním vítězem. Je jím pánský náramek Diesel s produktovým označením DX0847040. Naši pozornost získal zejména originálními korálky, které jsou vkusně doplněné nerezovými prvky. Díky takovéto kombinaci působí nejen stylově, ale také elegantně. Pánům ho proto doporučujeme pro každodenní nošení.

Kožený náramek Diesel DXM0579040

Podstatně extravagantnější a výrazný bude na pánském zápěstí působit kožený náramek Diesel DXM0579040. Masivní provedení tohoto náramku se dá příznačně přirovnat k pánským hodinkám Diesel, které jsme zmiňovali o něco výše.

Náš tip: Tento kožený náramek Diesel může tvořit stylovou kombinaci s pánskými hodinkami Diesel. V takovém případě však doporučujeme dát každý z originálních kousků Diesel na jedno zápěstí, aby ruka nevypadala příliš „plná“.

Masivní pánský kožený náramek Diesel

Pánský náhrdelník Diesel DX1210040

Vedle pánských náramků nesmíme zapomenout v souvislosti se šperky Diesel ani na další u pánů oblíbený módní doplněk – náhrdelník. Konkrétně jsme pro vás jako náš tip vybrali pánský náhrdelník Diesel DX1210040. Nevíme, jak vás, ale nás zaujal zejména „vojenskými známkami“. A protože jde o náhrdelník z nerezové oceli, můžete se spolehnout na jeho vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Pánské šperky Diesel tvoří i nerezové náhrdelníky

+ BONUS: Nerezový náramek Diesel DX0966040

Sice jsme o něco výše zmínili hned dva pánské náramky Diesel, ale nedá nám neupozornit ještě na jeden model. V tomto případě však nepůjde ani o kožený, ani o korálkový náramek. Do třetice jsme vybrali nerezový náramek Diesel, který má produktové označení DX0966040. Důvod této volby byl prostý – jednoduchý a univerzální design společně s vysokou odolností.

Další z populárních šperků Diesel - silný náramek s výrazným logem

Další pánské šperky Diesel, které stojí za zmínku

Přiznáváme, že vybrat do článku jen omezený počet kousků bylo pro nás poměrně náročné. Pánské šperky Diesel toho totiž nabízejí podstatně více, než jste mohli vidět v dosavadním textu a na přiložených obrázcích. Doporučujeme vám proto nahlédnout do komplexnější nabídky pánských módních doplňků Diesel, ze kterých si zcela jistě vyberou i ti náročnější zákazníci.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru