Pánské náramky – souboj! Kožené vs. korálkové

Kožený nebo korálkový? Poradíme vám s výběrem pánského náramku
Sdílejte
LinkedIn

Pánské náramky najdete dnes v nabídkách mnoha fashion značek. Jen tak z fleku bychom mohli jmenovat módní velikány jako Tommy Hilfiger, Guess, Fossil či Diesel. Náramky pro pány z jejich portfolií se vyznačují univerzálností a mnoha materiálovými provedeními. Mezi mimořádně populární patří kožené i korálkové náramky. Které volíte vy? Fandíte koženým nebo dáváte přednost těm korálkovým?

Obsah článku

O pánských špercích obecně

V 21. století šperky rozhodně nejsou ryze dámskou záležitostí. V módním průmyslu má své stabilní místo i pánská móda. A i přesto, že pánské šperky najdete na trhu ve srovnání s těmi dámskými obecně v o něco omezenějším množství, stále se vám může při jejich výběru, s nadhledem řečeno, zatočit hlava. Módní doplňky pro pány totiž nepředstavují jen náramkové hodinky, opasky či manžetové knoflíky, ale také různé náhrdelníky, řetízky, přívěsky či pánské náramky. A právě poslední jmenované kategorii, pánským náramkům, budou věnované následující řádky.

Pánské náramky – souboj

Lze říci, že pánské náramky jsou hned po náramkových hodinkách snad nejoblíbenějším módním doplňkem pro pány. Těžko říct, v čem spočívá jejich popularita. Možná to tkví v jejich univerzálnosti a možná je to zakořeněné v jejich široké materiálové nabídce. Koneckonců, asi za to může kombinace obou zmíněných předností.

Pánské náramky totiž představují obecně univerzální módní doplňky, které se výborně kombinují ať už s hodinkami nebo s jakýkoli oblečením. Kromě toho, různorodým outfitům dokáží dodat přesně to, co jim chybí – dokážou je doslova a do písmene vyšperkovat k dokonalosti.

Mezi zákazníky patří k nejžádanějším
pánské kožené náramky. Úspěšně jim však sekundují pánské korálkové náramky. Znáte jejich hlavní přednosti? Který typ vyhraje náš pomyslný souboj?

Mohlo by vás zajímat:
12 nejlepších pánských náramků pro rok 2021

Pánský náramek z kůže značky Guess

Pánské kožené náramky

Právě kategorii kožených náramků patří pravděpodobně nejširší zastoupení na trhu s nabídkou pánských náramků. Není se čemu divit – jsou příjemné na dotek, vyrábějí se z přírodních materiálů, perfektně se kombinují nejen s oblečením, ale také s dalšími doplňky, a také bývají cenově dostupné. Za jejich snad jedinou nevýhodu lze považovat skutečnost, že v teplejším počasí, resp. při sportování, se pod nimi může potit ruka. To však nemění nic na tom, že během všedního dne mohou dominovat vašemu outfitu.

Vybíráme:

  • Pánský kožený náramek Tommy Hilfiger 2700998
  • Pánský kožený náramek Tommy Hilfiger 2700670
  • Pánský kožený náramek Guess UMB28040
  • Pánský kožený náramek Fossil JF85096040
fossil JF85096040
Zdroj: fossil.com

Pánské korálkové náramky

Koženým náramkům úspěšně sekundují právě pánské korálkové náramky. Často po nich sahají především urostlí chlapi s většími zápěstími. Na tenčích zápěstích mohou totiž působit příliš „objemným“ dojmem. Ruka by se sice pod nimi potit neměla, ale protože po celém svém obvodu „odstávají“ od zápěstí, při určitých aktivitách mohou překážet. To vše však dokáže vynahradit pěkné barevné provedení náramku.

Vybíráme:

  • Pánský korálkový náramek Diesel DX0847040
Pánský náramek s korálky značky Diesel
Zdroj: gioiapura.it

Vítěz souboje pánských náramků

V naší redakci se jednoznačně domníváme, že bez ohledu na to, které pánské náramky zvolíte, neuděláte špatně. Zrada může nastat až při jejich nesprávném nošení. Jak jsme již výše naznačovali, dejte pozor zejména na nošení kožených náramků při sportovních aktivitách. A kromě toho, opatrnosti není v rámci nošení pánských náramků dost ani tehdy, když jde o formálnější outfity. Za vítěze našeho souboje pánských náramků proto pasujeme ten typ, který lépe vyhoví vašim osobním představám.

 

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru