Vybíráme nejkrásnější dárek pro ženu na Vánoce

Toto jsou ty nejkrásnější dárky pro ženu na Vánoce
Sdílejte
LinkedIn

Vybrat ten nejkrásnější dárek pro ženu na Vánoce není vždy úplně jednoduché. Měl by totiž splňovat hned několik požadavků. S trochou trpělivosti a zároveň s naší pomocí ho však dokáže najít každý jeden pán. Koneckonců, možná se inspirujete i některými z našich tipů.

Obsah článku

Jaký by měl být vánoční dárek pro ženu?

Možností máte nepočítaně – velice mnoho. Možná právě proto je někdy tak náročné vybrat vhodný dárek pro ženu na Vánoce. Šperky, drogerie, poukazy či různé zážitkové dárky… A samozřejmě je toho mnohem víc. My osobně se však snad nejvíce přikláníme k prvním jmenovaným – šperkům. Proč? Důvodů k tomu máme hned několik:

  • jsou univerzální – dámy je mohou nosit k různým outfitům
  • jsou nadčasové – na rozdíl od drogerie, poukazů či jiných typů dárků mohou šperky doprovázet svou majitelku během celého života
  • jsou ohromující – nejrůznějšími provedeními dokáží ohromit snad každou dámu
  • jsou osobní – dokonalým způsobem dokáží vyjádřit lásku a city

A výše zmiňované důvody by se daly zároveň chápat i jako požadavky na ten nejkrásnější dárek pro ženu na Vánoce.

Tipy na nejkrásnější dárek pro ženu na Vánoce

Jelikož důvodů, proč obdarovat dámu na Vánoce šperkem, jsme si definovali několik, hodilo by se jednotlivé módní doplňky i blíže kategorizovat. Doporučujeme vám proto náhrdelníky, přívěsky, náramky či náušnice. Žádným z dámských šperků však neuděláte krok vedle. Právě naopak! Obdarovanou dámu náramně potěšíte.

Dámské náhrdelníky

Náhrdelníky patří mezi obecně nejpopulárnější dárky pro ženu na Vánoce už nějaký ten čas. Popravdě, není se čemu divit. Mezi dámami jsou oblíbené i z toho důvodu, že dokáží vkusně vyniknout na šatech či různých lehkých outfitech. Navíc v nich lze hledat i určitou symboliku. Tedy, obzvláště u těch delších modelů. Při nošení jsou totiž velmi blízko u srdce, čímž můžete dát milované osobě jasně najevo vaši náklonnost.

Náš tip: Náhrdelník Guess UBN29071 v barvě růžového zlata, který je ozdobený decentním srdíčkovým přívěskem.

Skvělým dárkem pro ženu na Vánoce může být náhrdelník

Dámské přívěšky

Na náhrdelníky, náramky či dokonce i na klíče… Přesně tak, přívěsků najdete na trhu nepočítaně. Jde o drobnost, která dokáže při správném výběru úžasně potěšit. Mezi nejžádanější přívěšky patří ať písmenka nebo různé tvary. Když znáte budoucí obdarovanou skutečně dobře, neměl by být pro vás problém vybrat přívěšek podle toho, co má ráda.

Náš tip: Přívěsek Michael Kors MKC1076AY710 ve tvaru zámku, který dokonale symbolizuje uzamčení partnerské lásky.

Dámské náramky

Fantastickou volbou na vánoční dárek pro ženu bude určitě i náramek. Kromě toho, že může zhmotňovat vkusný módní doplněk, dokáže podobně jako náhrdelník symbolizovat lásku, city či náklonnost. Sice ho nebude budoucí majitelka nosit u srdce, ale bude ho mít s sebou stále na ruce.

Náš tip: Ačkoliv je nabídka na trhu náramků velmi široká, vybíráme náramek Tommy Hilfiger 2780004 v atraktivním červeném provedení.

Minimalistický dámský náramek Tommy Hilfiger

Dámské náušnice

A na závěr nelze vynechat ani náušnice. Fantastický a zároveň nesmírně oblíbený dárek z nich dělá především ta skutečnost, že při správném výběru dokáží úchvatně podtrhnout rysy dámské tváře. A to bez ohledu na to, zda dáte přednost zlatým, růžovým nebo stříbrným náušnicím.

Náš tip: Fashion náušnice Michael Kors MKC1256AN710 vhodné jako dárek pro ženu na Vánoce.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru