Poradíme vám, jaké náušnice na svatbu jsou ty nejlepší

Pro jaké náušnice na svatbu se rozhodnout? Poradíme vám s výběrem
Sdílejte
LinkedIn

Svatba představuje pro většinu žen den, o němž snily celý svůj život. Už malým holčičkám se zalíbí představa, že během tohoto jedinečného dne budou vypadat jako princezny. A jelikož část z těch malých holčiček žije v ženách i v dospělosti, není se čemu divit, že nevěsta chce prostě vypadat jako princezna z pohádky. Pohádkový svatební outfit však není jen o šatech, botách a účesu. Pomyslnou „třešničkou na dortu“ se stávají vhodně zvolené doplňky, jakými jsou například náušnice. Víte, jak a podle čeho je vybírat? Poradíme vám, jaké náušnice na svatbu jsou ty nejlepší.

Obsah článku

Jaké náušnice na svatbu jsou ty nejlepší?

Na první pohled se vám to může zdát jako banalita, ale ano, i výběr svatebních náušnic má své zásady. Ty by se daly rozdělit do tří kategorií:

Náušnice na svatbu podle typu obličeje

V první řadě by měla budoucí nevěsta zohlednit typ tvaru svého obličeje. V žádném případě se však nemusíte obávat. Pro každou tvář totiž existují ideální náušnice. Volbu vhodných náušnic na svatbu vám mohou usnadnit následující rady:

  • oválný tvar – pro nevěsty s oválným tvarem budou nejlepší volbou oblé a kruhové náušnice, které dokáží obličej opticky rozšířit.
  • kulatý tvar – nevěstám s kulatým obličejem se doporučují dlouhé visací náušnice na zeštíhlení obličeje.
  • obdélníkový tvar – když má budoucí nevěsta obdélníkový obličej, měla by sáhnout po náušnicích, které rozšíří její tvář směrem dolů – tedy spíše širších než delších.
  • trojúhelníkový tvar – nastávajícím nevěstám s takovou tváří sluší kruhové nebo dlouhé visací náušnice, které dokáží zjemnit rysy obličeje.
  • srdcovitý tvar – nevěstám se srdcovitým tvarem bychom doporučovali na zjemnění rysů obličeje sáhnout po náušnicích, které jsou nahoře užší a dole zase širší.
  • čtvercový tvar – v tomto případě jsou super volbou kruhové nebo visací náušnice, které mají schopnost prodloužit obličej.

Náš tip: Visací náušnice na svatbu Guess

Visací náušnice na svatbu? Vybírejte podle typu vašeho obličeje
Zdroj: depositphotos.com

Náušnice na svatbu podle šatů

Dalším faktorem, který hraje neméně důležitou roli při vybírání náušnic na svatbu, je barva svatebních šatů. Ve většině případů sice nevěsty sahají po bílých šatech, ale v současné době nejsou neobvyklými ani šaty v slonovinových tónech či odstínech „Ivory“.

  • Bílé svatební šaty stříbrné náušnice nebo náušnice z bílého zlata
  • Slonovinové/Ivory svatební šaty – zlaté náušnice

Náušnice na svatbu podle účesu

A kromě typu obličeje a barvy šatů nelze přehlížet ani svatební účes. Divíte se, jak může účes ovlivnit to, jaké náušnice na svatbu vybrat?

  • Vlasy vyčesané nahoru / Drdol – visací náušnice na svatbu
  • Rozpuštěné vlasy – napichovací náušnice na svatbu

Náš tip: Napichovací náušnice Guess

Zodpovíme vám, jaké náušnice na svatbu budou pro vás ty nejlepší
Zdroj: depositphotos.com

Rady na závěr

Dá se říci, že po přečtení předešlých řádků byste už měli vědět, jaké náušnice na svatbu budou pro vás těmi nejlepšími. Přesto vám však přece jen dáme na závěr ještě dvě rady. Zatímco první zní vybírat náušnice jako poslední, tou druhou je sladit svatební náušnice s náramkem. Když se budete řídit našimi tipy a radami, garantujeme vám, že budete skutečně vypadat jako z pohádky.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru