Tyto pozlacené náušnice si vás ihned získají!

Toto je náš výběr pozlacených náušnic
Sdílejte
LinkedIn

Zlacení šperků je postup známý dlouhá desetiletí. Zatímco v minulosti šlo zejména o záležitost v rámci zušlechťování různých rituálních předmětů, dnes se šperky ve velkém pozlacují v módním průmyslu. V souvislosti s tím jsme vybrali pozlacené náušnice, které si vás ihned získají. Nicméně, ještě předtím než je představíme, řekneme si více o zlacení náušnic obecně.

Obsah článku

Stříbrné pozlacené náušnice

Když mluvíme o pozlacených náušnicích, případně jiných módních doplňcích z dílen renomovaných fashion výrobců, většinou jde o šperky ze stříbra, na jejichž površích je nanesená tenká vrstva zlata. Díky tomu připomíná šperk skutečné zlato, přičemž působí luxusním dojmem. Samozřejmě, takto upravený doplněk nezíská automaticky vlastnosti a odolnost zlata. Udržení jeho barevné stálosti se tak s čistým zlatem nedá srovnávat. Na druhé straně, o to více potěší jeho cenovka, která je podstatně nižší než u zlatých šperků. Obecně však platí, že i pozlacené náušnice a další jiné šperky vám mohou vydržet dlouhou dobu, pokud na ně budete dávat náležitý pozor.

Zajímavost: Samotný proces zlacení šperků je možné provést několika způsoby – například v ohni, plátováním, napařováním či galvanicky.

TOP pozlacené náušnice, které vás získají!

Při prohlížení dámských náušnic, které jsou aktuálně na trhu, jsme dospěli k závěru, že jedny z nejkrásnějších pozlacených modelů má ve svém portfoliu společnost Michael Kors. Popravdě, ani nás to vlastně nepřekvapilo. Tato známá fashion značka totiž zaměřuje svou výrobu zejména na cenově dostupné dámské šperky. Mimořádně zdařilé pozlacené náušnice, dokonce také v provedení růžového zlata, jsme však našli i v nabídce italské společnosti Emporio Armani.

Pozlacené náušnice – kruhy

Tyto malé napichovací kruhy, pozlacené náušnice Michael Kors MKC1247AN710, zaujmou kromě super cenovky i drobným provedením, které v sobě snoubí prvky elegance i luxusu. Zatímco elegantnost pramení zejména z okrasných kamínků umístěných po celém obvodu náušnic, za luxusní dojem může právě tenká vrstva zlata na stříbrném materiálu. Samozřejmě nechybí ani ikonické logo MK, kvůli kterému bychom tento model doporučili i na každodenní volnočasové aktivity.

Půlkruhové náušnice Michael Kors

Rukopis z předešlých náušnic můžete poznat i u těchto půlkruhových náušnic Michael Kors s produktovým označením MKC1177AN710. I v tomto případě dominuje zlatá barva zkombinovaná s okrasnými kamínky. Tento model je však o něco větší. Zatímco výše zmiňované napichovací kruhy měly průměr 9,3 mm, tyto půlkruhové náušnice mají velikost 12 mm.

Pozlacené náušnice Michael Kors s okrasnými kamínky

Pozlacené visací náušnice

V našem seznamu nesmí za žádných okolností chybět ani pozlacené visací náušnice Emporio Armani EG3445221. Povrch tohoto nesmírně zdařilého modelu je na rozdíl od předešlých dvou upravený tenkou vrstvou růžového zlata. A musíme uznat, že v kombinaci s dalšími růžovými a bílými prvky to vypadá skutečně výborně. Pokud hledáte trendový módní doplněk, určitě doporučujeme tyto náušnice.

Pozlacené náušnice Emporio Armani - visací

Srdíčkové náušnice Michael Kors

A na závěr jsme si nechali prostor na náušnice značky Michael Kors – konkrétně srdíčkový model, který najdete na trhu pod označením MKC1119AN791. Kromě růžové povrchové úpravy jim dominují hustě uložené okrasné kamínky. Samozřejmě i v tomto případě jde o stříbrné pozlacené náušnice.

Malé pozlacené náušnice Michael Kors ve tvaru srdíčka

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru