Přívěsky Pandora: 4 nejznámější edice, které upoutají vaši pozornost

Značka Pandora má v nabídce také limitované kolekce vyrobené ve spolupráci s různými značkami.
Sdílejte
LinkedIn

Dánské šperky Pandora si od roku 1982 získaly přízeň mnoha žen po celém světě. Kromě nejznámějších náramků, korálků a přívěsků nabízí Pandora také nádherné náhrdelníky, náušnice či prsteny. Zajímavostí je, že nehledě na standardní edice často uzavírá různé spolupráce i s jinými světovými značkami. V následujících řádcích vám proto představíme limitované přívěsky Pandora, které jistě upoutají vaši pozornost.

Obsah článku

Nejžádanější přívěsky Pandora

Mezi nejžádanější šperky z portfolia Pandora patří přívěsky, které jsou oblíbené nejen mezi ženami, ale také mezi muži. Ti je často vybírají jako dárky pro své milované maminky, sestry nebo přítelkyně. Ve světě jsou šperky Pandora považovány za luxusní a módní kousky. Vyrábějí se ze sterlingového stříbra – z jedinečné kovové směsi pozlacené 14karátovým žlutým či růžovým zlatem – často s přidáním Murano skla.

Limitované edice přívěsků Pandora

Pokud chcete milovanou osobu opravdu potěšit, pak byste měli zvolit personalizovaný přívěsek nebo korálek, který ji bude charakterizovat.

Věděli jste, že Pandora v posledních letech uzavírá různé spolupráce se světovými značkami? A právě to vám výběr rozhodně usnadní.

Pokud víte, že vaše milovaná osoba zbožňuje kouzelnický svět Harryho Pottera či filmy společnosti Marvel, pak sáhněte po přívěsku nebo korálku z těchto kolekcí. Toto jsou nejznámější edice Pandora, kterým se vyplatí věnovat pozornost.

Dech beroucí edice Pandora a Marvel Collection

Pandora spojila své síly se společností Marvel a vytvořila limitovanou edici inspirovanou šesti hlavními postavami a hrdiny Avengers. Jedná se skutečně o jedinečnou spolupráci, kterou Pandora potěší zejména fanoušky Marvel. Kromě hlavních postav, jako například Hulk, Iron Man, Black Panther či Black Widow, nechybí mezi přívěsky ani Thorovo kladivo, Thanosova rukavice s kameny nekonečna či štít Kapitána Ameriky. Tuto detailně propracovanou kolekci tvoří 11 přívěsků. Určitě je tedy z čeho vybírat.

Věděli jste, že edice Pandora a Marvel Collection byla celosvětově uvedena na trh 17. února 2022?

Kouzelná edice Pandora a Harry Potter

Pandora myslí i na fanoušky kouzelnického světa Harryho Pottera. Již v roce 2019 byla vytvořena první spolupráce s Warner Bros a Harrym Potterem a opětovně byla uskutečněna i v roce 2020. Tyto edice obsahují nádherné propracované přívěsky hlavních postav a celého čarodějnického světa a také úžasné korálky Pandora ve tvaru zlaté střely, která je pro filmovou sérii Harry Potter ikonická a velmi podstatná.

Co se týče druhé kolekce z roku 2020, tu tvoří šest krásných přívěsků a korálků, které zobrazují sovu Hedviku, třídící klobouk, dopis z Bradavic, symbol Darů smrti, stříbrné brýle Harryho Pottera, Nimbus 2000 či jedinečnou jizvu Harryho Pottera.

Věděli jste, že přívěsek Relikvie smrti je bestsellerem edice Pandora a Harry Potter?

Přívěsky Pandora x Harry Potter
Zdroj: https://www.pandora.net/

Kouzelná edice Pandora a Disney

Kromě tradičních postav jako Mickey a Minnie Mouse tvoří tuto edici různé jiné charakteristické postavičky z Disneyho světa. Setkat se tak můžete s postavou Kačer Donald, Peter Pan, Pluto či Pinocchio, případně s princeznami (Šípková Růženka, Popelka, Sněhurka) nebo s Toy Story. Všechny tyto přívěsky a korálky Pandora z edice Disney jsou barevné a zářivé – jako celý Disneyho svět.

Věděli jste, že první spolupráce mezi Pandorou a Disney byla již v roce 2018, a to v kolekci Disney Parks Summer?

Kolekce přívěsků Pandora x Disney

Vesmírná edice Pandora a Star Wars

Tuto kolekci tvoří zejména přívěsky Pandora s podobiznou ikonických postav ze světa Star Wars (např. Darth Vader, Baby Yoda, princezna Leia Organa či Chewbacca). Nesmíme ovšem zapomenout ani na světelné meče či jedinečné logo Star Wars v precizním provedení.

Přívěsky Pandora x Star Wars

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru