Šperky Emily Westwood zaujmou nejen osobitým designem

Emily Westwood – šperky neokoukané značky s nádechem minimalismu
Sdílejte
LinkedIn

Šperky Emily Westwood sice nejsou až tak masově populární jako módní doplňky jiných známých společností, jako je například Tommy Hilfiger, Guess či Fossil, ale upoutají pozornost svým jednoduchým zvláštním designem s rysy přírody. Minimalistické provedení s přírodními motivy však není jediným prvkem, který je činí tak přitažlivými. Rovněž totiž zaujmou i přívětivou cenovkou. V souvislosti s tím stojí za zmínku také zaměření samotné značky Emily Westwood.

Obsah článku

Emily Westwood – šperky inspirované přírodou

Hlavní protagonisté švédské značky Emily Westwood se netají tím, že při navrhování svých produktů čerpají inspiraci z přírody a z nádherných krás celého světa. Vzhledem k tomu je více než pochopitelné, že nejen šperky, ale také další kousky z jejich portfolia na sobě viditelně nesou přírodní motivy. Jako příklad můžeme uvést zobrazení květin či motýlů, srdíčkové tvary nebo i samotné „ptačí“ logo společnosti.

V útrobách společnosti Emily Westwood věří, že neexistuje lepší designér než samotná příroda. A upřímně, dává to logiku – vždyť v přírodě jsou i ty nejjednodušší věci skutečně překrásné. Cílem značky s hlavním sídlem ve Stockholmu je vybrat ty nejkrásnější odstíny přírody a následně je přetavit do produktů, jako jsou různé módní doplňky – od náušnic přes náhrdelníky a náramky až po hodinky. Část z krásného světa tak mohou mít nositelé šperků Emily Westwood neustále u sebe.

Šperky Emily Westwood jsou plné inspirace z přírody

Šperky, které vás donutí zastavit se

Šperky Emily Westwood doslova přenášejí přírodu do životů svých majitelů. Do jisté míry je tak donutí zastavit se, vychutnávat si přítomné okamžiky, relaxovat nebo si představit sami sebe na krásném místě.

Značka Emily Westwood obecně hlásá, že je jen jeden jediný svět plný řek, hor, lesů, oceánů, květin, měsíce, hvězd a nebe. Uplynuly miliony let, roční období se mění, ale krása přírody přetrvává. A také přetrvává krása jedince, který by měl mít část z přírody neustále s sebou – část z přírody v podobě výjimečných šperků Emily Westwood.

Jaké jsou šperky Emily Westwood?

To jste mohli o špercích Emily Westwood vydedukovat už z předchozích řádků věnovaných zejména zaměření samotné společnosti. Kromě toho však považujeme za důležité zdůraznit, že se jedná o šperky, které inspirují své majitele krásou přírody. Každý, kdo je nosí, si tak může neustále připomínat, že je součástí něčeho skvělého.

Minimalistické a plné přírody

Na závěr bychom už jen konstatovali, že šperky Emily Westwood jsou zejména minimalistické a plné přírody:

  • minimalistické kvůli své jednoduchosti a decentnosti,
  • plné přírody kvůli široké škále přírodních motivů, které v nich můžete objevit.

Jak jsme zmiňovali již o něco výše, šperky Emily Westwood zaujmou nejen minimalistickým provedením s přírodními motivy, ale také svojí přívětivou cenovkou. Ta je vzhledem ke spolehlivé nerezové oceli více než férová. A i když se nejedná o módní doplňky ze stříbra či zlata, stále mají svým majitelům po vizuální stránce co nabídnout. Hodinky, náramky, náhrdelníky, prsteny či náušnice Emily Westwood se totiž vyrábějí v mnoha barevných provedeních – od nadčasové stříbrné přes klasickou zlatou až po moderní růžovou.

Hodinky Emily Westwood

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru