Peach Fuzz: Jak pracovat s barvou roku 2024 při výběru a kombinování šperků

Barva roku 2024: Peach Fuzz
Sdílejte
LinkedIn

Je sametově něžná, svěží a elegantní. Vyzařuje teplo, působí žensky, mladistvě a současně nadčasově. Peach Fuzz neboli broskvová, která byla prohlášena za barvu roku 2024, má reprezentovat empatii, lidskou blízkost a představy o klidnější budoucnosti. S příchodem prvních slunečných dní nastává ideální čas zařadit ji do svého šatníku. V následujících řádcích vám proto poradíme, jak vybírat šperky v broskvové barvě a jaké doplňky budou harmonizovat s outfity v tomto vizuálně přitažlivém odstínu.

Obsah článku

Šperky v barvě roku

Barva ve špercích daleko přesahuje estetiku. Její atmosféra rezonuje s našimi emocemi a ovlivňuje je. Broskvové šperky mají jedinečný nádech jemnosti, optimismu a laskavosti. Svým teplem mohou působit velmi pozitivně na nás i naše okolí. Jaké kousky zvolit, abyste se co nejvíc přiblížili odstínu Peach Fuzz?

Šperky se slunečním kamenem

Sluneční kámen není drahokam, ale svou barvou přímo dokonale reprezentuje odstín broskvové. Prolíná se v něm zlatožlutá, oranžová až po variace hnědé. Obzvláště oblíbené jsou dámské přívěsky se slunečním kamenem, ale také náramky a náhrdelníky. Jedinečně působí také vsazený do masivního stříbrného prstenu. Šperky se slunečním kamenem se stanou oblíbenou součástí každodenních outfitů.

Šperky s granátem

Když se řekne granát, pravděpodobně si představíte drahokam sytě červené barvy. Granát však může mít řadu odstínů včetně růžové, oranžové a medově hnědé. K barvě roku 2024 se nejvíce přibližují granáty spessartin a hesonit. Náramky, přívěsky a náušnice s granátem využijete jako součást elegantních a formálních outfitů. Vhodné jsou do práce i na schůzky.

Šperky s morganitem

Pokud hledáme šperky v barvě roku, nesmíme zapomenout na morganit. Jedná se o vzácný drahokam ze skupiny berylů, který na první pohled zaujme svou jemnou broskvově růžovou barvou. Působí velmi žensky a jemně. S oblibou se používá jako součást luxusních šperků ze žlutého a bílého zlata. Velmi oblíbené jsou i snubní prsteny s morganitem. Pokud ale zrovna nechystáte svatbu, klidně zvolte morganitový přívěsek nebo náušnice. Takové šperky využijete zejména při zvláštních příležitostech.

Šperky k outfitům v barvě roku

Rozhodli jste se pro lehký broskvový top, elegantní sako v tomto svěžím odstínu nebo pouzdrovou sukni broskvové barvy? A v souvislosti s tím přemýšlíte, jaké šperky zvolit? Peach Fuzz bude harmonizovat s šedou, modrou i bílou.

Šperky s perlami

Přímo dokonalý způsob, jak vkusně doplnit outfit s akcenty broskvové, představují šperky s perlami. Vsadit můžete na klasické bílé perly, které budou v kombinaci s Peach Fuzz působit velmi něžně, jemně a elegantně. O něco sofistikovanější volbou jsou šperky s šedými tahitskými perlami. V kombinaci s topem v broskvové barvě zahrají decentně, kultivovaně až formálně.

Šperky s akvamarínem

Nádherné bleděmodré odlesky akvamarínu vytvoří s vaším broskvovým outfitem přímo dokonalou harmonii. Velice efektně budou působit především kousky z bílého zlata nebo ze stříbra. Zvolit můžete přívěsek s akvamarínem, vkusné náušnice nebo výrazný prsten s modrým drahokamem. Vašemu vzhledu dodá hravost a svěžest.

Šperky s krystaly

Dodejte svému broskvovému outfitu jiskru a lesk. Peach Fuzz se nádherně doplňuje s bezbarvými krystaly, které jí dodávají na výjimečnosti. Nemusíte přitom sahat zrovna po diamantech. Velice oblíbené jsou například šperky s krystaly Swarovski. Tímto způsobem pozvednete i běžné broskvové šaty či každodenní sako na vyšší úroveň a vytvoříte dokonalý společenský outfit vhodný pro slavnostní příležitosti. 

Ať už se rozhodnete pro šperky v barvě roku, nebo zvolíte broskvový outfit vkusně doplněný kompatibilními kousky z vaší šperkovnice, určitě zapůsobíte. Peach Fuzz je známá jako barva vyzařující teplo a moderní eleganci. Užijte si její atmosféru a nechte ji příznivě zapůsobit na vaše emoce.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru