Nejznámější značky cenově dostupných šperků

Představujeme nejznámější značky cenově dostupných šperků
Sdílejte
LinkedIn

Šperky jsou kořením outfitu. Správné kousky pozvednou váš vzhled a dodají mu vkusnou tečku. Zatímco drahé exkluzivní klenoty se ze šperkovnice dostanou jen při zvláštních příležitostech, cenově dostupné šperky jsou vhodné pro každodenní nošení. Najít kombinaci kvality a rozumné ceny však není jednoduché. Shrnuli jsme proto nejoblíbenější značky šperků, které ve svých katalozích drží ceny ve trojciferných, výjimečně čtyřciferných částkách.

Obsah článku

Levnější značky bižuterie

Následující výrobci vás potěší výběrem šperků, jejichž cena se drží pod hranicí 2 400 Kč.

Šperky Guess

Guess je globální americká lifestylová značka s evropskými kořeny. Založili ji v roce 1981 francouzští bratři v Los Angeles, kde společnost sídlí dodnes. Debutovali svojí kolekcí úzkých džínů. Kromě denimu dnes nabízí také široké portfolio oblečení, doplňků, parfémů, hodinek a šperků ve více než 80 zemích světa. 

Kolekce šperků Guess patří do nižšího cenového segmentu. Jsou většinou vyrobeny z chirurgické oceli, v některých případech s pozlacením nebo postříbřením. Oblíbené jsou aplikace krystalů Swarovski nebo kubických zirkonů. Guess nabízí pevné i řetízkové náramky, náušnice, prsteny a náhrdelníky. Šperky Guess kombinují hravý styl a odvážný design, často umocněný třpytem a barvami krystalů.

Šperky Tommy Hilfiger patří k těm nejpopulárnějším

Šperky Tommy Hilfiger

Symbol americké klasiky a uvolněného módního stylu. Značka Tommy Hilfiger debutovala ve druhé polovině 80. let a svého vrcholu popularity dosáhla ještě v 90. letech minulého století. V současnosti jde o jeden z nejpopulárnějších amerických módních domů, který vedle pánských a dámských oděvů nabízí také boty, doplňky včetně šperků a hodinek, ložní prádlo či dokonce designový nábytek. 

Šperky Tommy Hilfiger zaujmou vysokou kvalitou a stylovým designem. Jsou inspirovány současnými módními trendy, ale zároveň si zachovávají nadčasový charakter. Upřednostňuje je zejména mladší generace. Zatímco v dámských kolekcích naleznete náhrdelníky, náramky i náušnice z chirurgické oceli, pánskou řadu šperků tvoří především kožené a ocelové náramky.

Značky šperků střední cenové kategorie

V nabídce těchto šperkařských domů naleznete kousky, jejichž ceny začínají na trojciferných částkách a jen velmi výjimečně přesahují hranici 3 600 Kč. 

Šperky Michael Kors

Michael Kors je americká luxusní módní značka, která vyrábí jedny z nejsofistikovanějších a nejkvalitnějších šperků v oboru. Kromě oděvů a obuvi patří do jejích katalogů také doplňky včetně kvalitních šperků a hodinek. Modely značky Michael Kors na sobě nosily celebrity jako Nicole Kidman, Jennifer Lopez a Taylor Swift, ale i vlivné osobnosti jako Hillary Clinton a Kate Middleton. Michael Kors je jedním z nejznámějších newyorských designérů a během svého života získal řadu ocenění.

Pod značkou Michael Kors najdete širokou nabídku cenově dostupných šperků, vyrobených z mincovního stříbra nebo chirurgické oceli. Většina šperků je pozlacena nebo rhodiována. Obzvláště oblíbené jsou jemné náhrdelníky a vkusné náramky Michael Kors. Výrobce nabízí také náušnice a přívěsky. Některé šperky jsou zdobeny kvalitními zirkony. Šperky Michael Kors jsou obecně velmi nápadité a zároveň vkusné a nadčasové.

Šperky Pandora

Značku Pandora není třeba nikomu zvlášť představovat. Příběh klenotnické ikony současnosti se začal psát v roce 1982 v dánské Kodani. Šperky Pandora se dnes prodávají ve více než 70 zemích světa na šesti kontinentech. Jedná se o jednu ze tří největších světových značek šperků, která má vynikající pozici v cenově dostupném luxusním segmentu. 

Sortiment Pandora představuje moderní, kvalitní a ručně dokončované šperky. Značka je proslulá zejména svými korálky, které nabízí v mnoha nápaditých tematických kolekcích. Kromě náramků jsou velmi oblíbené náhrdelníky Pandora s přívěsky, stejně jako náušnice či prsteny. Značka nabízí kvalitní stříbrné a zlaté, popřípadě pozlacené šperky.

Šperky Swarovski

Ačkoli má Swarovski české kořeny, světoznámá značka, jejíž jméno je spojováno především se třpytivými krystaly, byla založena v roce 1985 v Rakousku. Kromě kvalitních a dokonale broušených krystalů nabízí Swarovski také vlastní šperky, doplňky, lustry či sklenice.

Samotné šperky Swarovski jsou především kreativní, hravé a nekonečně půvabné. Oslňují svým leskem a hrou barev a světla, kterou vytvářejí dokonalé krystaly. Swarovski ve svých kolekcích nabízí nepřehlédnutelné náhrdelníky, náramky, prsteny a náušnice. Šperky jsou většinou pozlacené nebo rhodiované. Krystaly Swarovski do svých šperků začleňují i další šperkařské značky a módní domy.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru