Cenově dostupné značky bižuterie: Šperky, které si můžete koupit hned teď

Značka šperků, která nezruinuje váš rozpočet - Victoria Walls
Sdílejte
LinkedIn

Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy, ale ne peněženky. Naštěstí pro všechny milovníky šperků a bižuterie existují i značky, které na svých cenovkách uvádějí maximálně trojciferné částky a nešetří na stylu ani kvalitě. Nemusíte utrácet spoustu peněz, abyste vkusně dotvořili svůj outfit. Představujeme vám cenově dostupné značky, jejichž levná bižuterie s vámi vydrží déle než jen jeden večer.

Obsah článku

Levná bižuterie Victoria Walls

Je inspirována stylovými a sebevědomými Newyorčankami. Moderní bižuterie Victoria Walls se zrodila právě v metropoli americké módy v New Yorku. Jednotlivé kousky vynikají zdařilým subtilním a současným designem i velmi slušnou kvalitou. Jsou vyrobeny převážně z nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost.

Nákup, který vám zlepší náladu i styl, vás nemusí stát více než 500 Kč. Takové jsou ceny v katalozích Victoria Walls. V nabídce naleznete náušnice, náramky, náhrdelníky i originální soupravy.

Cenově dostupná bižuterie Christian Lacroix

Christian Lacroix je francouzský módní dům pojmenovaný po svém zakladateli, jímž byl módní návrhář Christian Marie Marc Lacroix. Produkty této značky se vyznačují kombinací luxusu a bezstarostnosti i silným smyslem pro barvy a míchání vzorů. Šperky Lacroix tvoří jen část nabídky módního domu. V katalozích naleznete také konfekci, kabelky, boty, brýle, šátky a parfémy.

Stejně jako návrhy oděvů, tak i bižuterie této značky velmi stylové a univerzální. V portfoliu se objevují zejména náušnice, náhrdelníky a náramky. Ceny se pohybují v řádech stovek korun.

Příznivé ceny v katalozích Cluse

Pokud máte chuť dodat svému oblečení nádech francouzské elegance, levná bižuterie Cluse je ta správná volba. Přestože se jedná o nizozemskou módní značku, vyznačuje se silnou vášní pro pařížský způsob života. V jejích katalozích najdete sofistikované minimalistické kousky i odvážné výrazné kousky. Vedle šperků se pod značkou Cluse prodávají také módní hodinky a stylové batohy.

V katalozích cenově dostupné bižuterie Cluse se objevují náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny i vkusné soupravy bižuterie. Ceny se pohybují v trojciferných částkách a zpravidla nepřesahují 1 000 Kč.

Méně známá značka dostupné bižuterie - Emily Westwood

Levná bižuterie Emily Westwood

Milujete moderní švédský design? Pak si zamilujete i šperky a bižuterii Emily Westwood. Oblíbená švédská značka staví na minimalismu a přírodních motivech. Zabývá se výrobou hodinek a šperků za velmi příznivé ceny. V návrzích se často objevují inspirace přírodou, jako jsou listy, květiny a ptačí logo samotné značky.

Emily Westwood je ke svým zákazníkům opravdu přátelská. Přestože jsou její šperky vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, ceny začínají na trojciferných částkách a jen zřídkakdy přesáhnou hranici 1 200 Kč.

Známá módní značka Esprit vyrábí také cenově dostupné šperky.

Cenově dostupné šperky Esprit

Značka Esprit je svěží, nápaditá a zábavná. Zaměřuje se především na mladé lidi, kteří sledují módní trendy a chtějí být IN. Kromě šperků patří do jejího portfolia také hodinky, oblečení, obuv a parfémy. Esprit se zrodila ve sluneční Kalifornii, což se odráží také v jejích designech. Její kousky jsou jemné a decentní, přičemž vynikají různými barevnými odstíny, dekorativními prvky a nápaditými tvary.

Levná bižuterie Esprit zahrnuje různé druhy náušnic, prsteny, náramky i dámské náhrdelníky. Materiálové složení bývá rozmanité. Výrobce využívá primárně kvalitní ocel, v některých případech pozlacenou, ale nabízí i stříbrné šperky. Ceny se pohybují v řádech stovek korun.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru