5 inspirativních tipů na dárek k MDŽ

Toto jsou naše tipy na dárky k MDŽ
Sdílejte
LinkedIn

Mezinárodní den žen je již tradičně spojen s oslavou výjimečnosti a neopomenutelné hodnoty něžnější poloviny lidské populace. Současně je to také jedinečná příležitost vyjádřit úctu, obdiv a lásku ženám ve vašem životě. Ať je to manželka, maminka, babička, sestra nebo přítelkyně, díky pozornosti, kterou jí v tento den věnujete, se bude cítit výjimečná, ceněná a obdivovaná. Udělejte to originálním způsobem, dejte jí dárek k MDŽ, který bude oslavou její individuality a vnitřního světla. Připravili jsme pro vás 7 inspirativních tipů, které vás vyvedou za hranice všednosti.

Obsah článku

1. Řekněte to šperkem

Šperky v sobě nesou kombinaci mimořádné hodnoty, nadčasové elegance a vkusu luxusu. Vhodně zvolený šperk vždy evokuje pocity výjimečnosti, vypovídá o uznání a obdivu. Pokud jeho výběru věnujete mimořádnou péči a přizpůsobíte jej osobnosti nebo jedinečnému příběhu obdarované, zaručeně ji potěšíte.

Šperkem Pandora oceníte její jedinečnou osobnost

Oceňujete ji, protože je originální, inteligentní a vtipná? Líbí se vám na ní, že je skvělá máma, miluje přírodu, zvířata, květiny? Případně jí toužíte říct, že je ženou vašeho srdce, základem vaší rodiny, vaším štěstím? To vše a mnohem více vám pomohou vyjádřit originální náramky a přívěsky Pandora. V nabídce šperků této značky najdete vše od symbolů lásky a rodiny, přes přírodní motivy až po čtyřlístky, písmena nebo oblíbené filmové postavy.

Perlami vyjádříte uznání

Perly jsou elegantní, sofistikované a vždy krásné. Pokud jsou právě toto hodnoty, které chcete vyzdvihnout dárkem k MDŽ, darujte jí vkusný perlový náhrdelník nebo náramek. Velmi něžné a zároveň elegantní jsou také perlové náušnice nebo přívěsek se vsazenou perlou. Elegantní a nadčasový šperk jako dárek se trefí do vkusu většiny žen.

Výrazným šperkem podtrhnete její odvahu a sílu

Je silná, emancipovaná, nebojí se zaujmout a být středem pozornosti? Nerada chodí v davu, raději sama udává směr a určuje trendy? Oceňte její sílu a odvahu vhodně zvoleným výrazným šperkem. Můžete se rozhodnout pro mohutnější náhrdelník, vsadit na barevnost nebo jedinečný styl. Na místě může být i velký prsten se vsazeným barevným kamenem nebo originální brož. Inspirovat se můžete například nabídkou šperků Emporio Armani nebo v kolekcích Rosefield.

Potěšte na Mezinárodní den žen originálním dárkem

2. Vsaďte na hodnotu: Darujte jí hodinky

Hodinky vždy představovaly seriózní a hodnotný dárek. Není náhodou, že se obvykle dávají u příležitosti sportovních, studijních nebo pracovních úspěchů. Hodinky jako dárek k MDŽ říkají, že si opravdu vážíte jejího místa ve vašem životě. Rovněž času, který vám věnuje, že každá minuta strávená s ní je pro vás nesmírně cenná. V závislosti na jejích preferencích můžete vsadit na klasické elegantní hodinky s kovovým náramkem, například od značky Festina, luxusnější model Invicta nebo Guess se vsazenými krystaly, nebo odolné sportovní hodinky, například z dámské kolekce Casio Baby – G. 

3. Vyberte pro ni zážitek, na který nezapomene

Má ráda adrenalin, domácí bačkorovou pohodu v příjemné atmosféře, dobré jídlo, kulturu, nebo se raději nechá hýčkat? Dopřejte jí jako dárek k MDŽ zážitek, který odpovídá jejím preferencím. Může to být cokoli od seskoku padákem přes domácí večeři při svíčkách až po návštěvu divadla nebo pobyt v nejlepším wellness. Ukažte jí, že víte, co má ráda, a dopřejte jí dárek, na který nezapomene.

Užitečný tip: Pokud se rozhodnete pro zážitek jako dárek k MDŽ, určitě za ní nechoďte s prázdnýma rukama. Květina je v tomto případě více než na místě.

4. Módní doplněk, kterým oceníte její individualitu

Chystáte se obdarovat módní maniačku? Ženy se obvykle rády dobře oblékají a ještě raději dobře vypadají. Vybrat jí oblečení je však nad síly každého muže. Nesprávně zvolenou velikostí si navíc můžete pořádně zkomplikovat den. Zůstaňte proto v bezpečné zóně a vyberte módní doplňky. Dokažte, že znáte její vkus a nešlápněte vedle. Vhodným dárkem může být kabelka, šátek na krk v jejím oblíbeném odstínu, šála nebo vkusná bižuterie.

5. Oceňte její intelekt: Kurz nebo kniha jako dárek k MDŽ

Některé dámy možná otráveně protočí oči, ale pokud máte ve svém středu intelektuálku, zaručeně vám nadšeně zatleská. I takovou netradiční podobu může mít dárek k MDŽ. V závislosti na preferencích obdarované zvolte libovolné zaměření od kurzu vaření po jazykové, umělecké nebo manažerské školení. Podobné je to i s knihami. Zatímco některé ženy potěší beletrie, jiné ocení sci-fi, dobrou detektivku nebo kvalitní odbornou literaturu ze sféry, ve které se pohybují. Tyto dámy bývají většinou velmi praktické, takže něžnou drobnůstkou či módou u nich nezabodujete.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru