Náramky Thomas Sabo – důraz na detail a individualitu

Náramky Thomas Sabo vás okouzlí svou originálností a kvalitním zpracováním
Sdílejte
LinkedIn

Psal se rok 1984 a do povědomí veřejnosti se pomaličku začala dostávat nová značka na scéně módního průmyslu – Thomas Sabo. A s odstupem času nelze než konstatovat, že se jí podařilo usadit se na trhu skutečně kvalitně a precizně. Tedy přesně takovým způsobem, jakým se vyrábějí i náramky Thomas Sabo, resp. další sympatické kousky z portfolia této společnosti.

Obsah článku

Záběr na prodejnu Thomas Sabo
Zdroj: depositphotos.com

Z historie německé značky Thomas Sabo

Jak již možná tušíte, název společnosti Thomas Sabo je odvozený od jejího hlavního zakladatele se stejným jménem. A i když se tato německá značka založená v roce 1984 zpočátku zviditelňovala především v domácím prostředí, postupně se jí podařilo prorazit i daleko za hranicemi. Svůj nepatrný podíl na tom měly mimořádně úspěšné kolekce Charm Club a Sterling Silver. Nelze však opomenout ani další dva důležité milníky:

  • rok 2009 – zařazení hodinek Thomas Sabo do nabídky společnosti 
  • roky 2013 a 2014 – počátky užívání žlutého, růžového a bílého zlata na produktech Thomas Sabo

Zajímavost: Věděli jste, že značka Thomas Sabo, která byla založená v německém městě Lauf an der Pegnitz, se krátce po svém zrodu soustředila zejména na dovážení šperků z Asie? Přelom nastal až v 90. letech minulého století, kdy podnikatel Thomas Sabo poznal Susanne Kölbli. Spolu s touto grafickou designérkou a módní návrhářkou se začali zaměřovat na produkci svých vlastních stříbrných šperků. Je nutné podotknout, že šlo o precizní ruční výrobu, která dodnes představuje jakési základní stavební kameny celé značky

Náramky Thomas Sabo

V nabídce německé značky Thomas Sabo najdete mnoho fantasticky vypadajících šperků. Zmínit můžeme takové módní doplňky, jakými jsou například nejen výše zmiňované náramkové hodinky, ale rovněž náhrdelníky, náušnice či korálky.

Pozornost spokojených zákazníků zmiňované značky a současně i zvědavých očí široké veřejnosti však vzbuzují zejména náramky Thomas Sabo. Tak jako celá značka, i její náramky totiž kladou nemalý důraz na detail a individualitu.

Proč se tedy rozhodnout právě pro náramky Thomas Sabo?

  • Je z nich cítit velký důraz kladený na detail a individualitu.
  • Každý z náramků Thomas Sabo má své jedinečné vlastnosti a rysy.
  • Jde o módní doplňky, které mohou nejen potěšit a fascinovat svého majitele, ale zároveň ho i inspirovat.
Značka Thomas Sabo produkuje v současnosti široké spektrum výrobků
Zdroj: depositphotos.com

Vybrali jsme pro vás

Na důkaz, že popularita značky Thomas Sabo neplyne jen z jejích originálních náramků, vyzdvihneme do popředí i jiné šperky z portfolia této německé společnosti. Konkrétně zmíníme korálky. Když byste si prohlédli širší nabídku šperků Thomas Sabo, zjistili byste, že právě korálky v ní hrají různými pestrými barvami. Příkladem jsou odstíny oblíbené růžové, atraktivní červené či odvážnější fialové nebo zelené.

Náš tip: Naší volbou je však korálek Thomas Sabo s produktovým označením K0147-051-14, který splňuje snad všechny předpoklady k tomu, aby vás zaujal svým elegantním celostříbrným provedením. Pozor, podotýkáme, že jde o kvalitní kousek ze stříbra, ze kterého jsou vyrobené i mnohé náramky Thomas Sabo. Vzhledem k tomu můžete počítat s jeho pohodlnou a jednoduchou údržbou.

Titulní fotka: thomassabo.com

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru