Pandora jako dárek: Ten správný šperk pro každou příležitost

Šperky Pandora jako dárek
Sdílejte
LinkedIn

„Každý okamžik si zaslouží oslavu.“ To je motto, pod kterým nabízí své produkty dánská šperkařská značka světového jména. Šperky Pandora jsou vhodné jako dárek téměř pro každou příležitost. Pokud se vám podaří najít ten správný kousek, zaručeně potěšíte ženu svého srdce, kamarádku, maminku i dceru. Rozmanitost a šířka nabídky v katalozích Pandora ale může při výběru způsobit značný zmatek. Následující řádky vám proto cestu k tomu správnému dárku trochu ulehčí.

Obsah článku

Pandora jako dárek pro manželku a přítelkyni

Partnerský život přináší celou řadu příležitostí, kdy je vhodné obdarovat ženu vašeho srdce šperkem Pandora. Můžete tak učinit v den jejích narozenin, k výročí vaší svatby, při narození potomka, ale třeba i na svátek zamilovaných či na Vánoce. Sametová krabička se třpytivým překvapením není nikdy krokem vedle.

Symboly lásky a rodiny

Šperk darovaný milované ženě bývá většinou vyjádřením lásky, hloubky vzájemného vztahu a víry v jeho věčné trvání. Mimořádně vhodná je proto symbolika srdce, kruhu nebo samotný symbol nekonečna. V tomto provedení můžete pro svou drahou polovičku vybrat přívěsek Pandora nebo náušnice. Při výjimečných příležitostech sáhněte po prstenu nebo po náhrdelníku Pandora. Mimořádně oblíbené jsou dva propletené kruhy, prolínající se srdce nebo vášnivě působící přívěsky či prsteny se vsazeným červeným umělým krystalem. Při příležitosti narození dítěte se hodí šperky Pandora s rodinným motivem.

Pandora jako symbol lásky

Pandora jako dárek pro kamarádku

Obdarovat kamarádku šperkem není zcela běžné, ale pro jedinečné události je takový dárek jistě vhodný. Můžete tak učinit například u příležitosti kulatých narozenin, promoce nebo pokud máte ve zvyku se navzájem překvapovat o Vánocích. Šperk je vhodný i jako poděkování.

Symboly přátelství a osobní symbolika

Pandora má ve svém katalogu také tematické šperky symbolizující přátelství. Pro kamarádku můžete zvolit například stříbrný přívěsek nebo korálek Pandora. Vhodná je také osobní symbolika, vyjadřující její styl, osobnost a zájmy. Šperk pro kamarádku můžete vybírat snadno. Pokud je to milovnice zvířat, zvolte přívěsek s otiskem tlapky. V nabídce Pandora naleznete také přívěsky se symbolikou přírody, noční oblohy, cestování či nakupování. Pokud víte, co má ráda, určitě zvolíte správně.

Pandora jako dárek pro maminku

Stála u všech vašich vzestupů i pádů, a proto si zaslouží něco opravdu výjimečného. Šperk jako dárek pro maminku je vždy vhodnou volbou. Můžete ji obdarovat u příležitosti jejích narozenin, Vánoc i Dne matek nebo jí jen věnovat šperk jako poděkování za její lásku a péči.

Symboly lásky, rodiny, domova

Maminka je výjimečná žena ve vašem životě, a proto by i zvolený šperk měl v sobě nést punc jedinečnosti. Doporučujeme vám vybrat si z kategorie pozlacených šperků Pandora nebo zvolit kombinaci kovů různých barev. Kromě přívěsků jsou velmi vhodné i náhrdelníky. Můžete si vybrat srdce jako symbol lásky, přívěsky symbolizující mateřství, rodokmeny, ale také například kousky vykládané působivými třpytivými zirkony.

Pandora jako dárek pro dceru

Vaše dcera si zaslouží šperk, který jí bude navždy připomínat výjimečné životní okamžiky. Kousek, který jí vždy připomene úspěchy a vrcholy, ale také nekonečnou rodičovskou podporu a lásku. Šperk jako dárek pro dceru můžete zvolit například u příležitosti jejích kulatých narozenin, plnoletosti, promoce nebo svatebního dne.

Symboly lásky, rodiny a osobní symboly

Při výběru dárku Pandora pro dceru můžete popustit uzdu své fantazii. Výjimečné události, jako je promoce nebo svatba, si samozřejmě žádají jedinečný dárek. Doporučujeme vám zvolit náhrdelník, náušnice, náramek nebo prsten. Vhodné jsou symboly lásky, jako je srdce nebo nekonečno, ale také rodinné soudržnosti, například rodostrom nebo přívěsky Pandora „Family“. Vybrat si můžete také elegantně působící náramek vykládaný třpytivými zirkony. U příležitosti narozenin darujte něco jednoduššího, například korálky s motivy lásky, cestování, zálib, ale nešlápnete vedle ani s květinovými a jinými přírodními motivy.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru