Pandora k Valentýnu: Připravte se na svátek zamilovaných

Pandora jako dárek k Valentýnu
Sdílejte
LinkedIn

Obdarovávání ke svátku zamilovaných nutně patří. Čokolády, plyšová srdíčka a valentýnky se staly klišé, je čas přejít na osobnější a luxusnější dárky. Správně zvolená pozornost bude vyjádřením vaší lásky, náklonnosti, romantiky, ale také trvalosti vzájemného vztahu. Nic nerezonuje s těmito hodnotami tak jako osobní a originální šperky. Dnes vám ukážeme, proč může být šperk z katalogu Pandora k Valentýnu tou nejlepší volbou a inspirujeme vás naším valentýnským výběrem.

Obsah článku

Pandora k Valentýnu: 6 důvodů, proč vybrat dárek právě z dánské šperkařské dílny

Zapomeňte na spodní prádlo Victoria՛s Secret i flakony Chanel N˚5, letošní Valentýn patří krásným šperkům. Buďte originální, udělejte na ni dojem a připravte jí nezapomenutelnou oslavu vaší lásky. Proč právě se značkou Pandora?

Protože Pandoru zná

Pandora je dánská značka šperků, kterou není třeba žádné ženě zvlášť představovat. Jedná se o šperkařský dům světového jména, obsazující přední místa na trhu a láme rekordy popularity. Dostat Pandoru je mnohem zvučnější a pompéznější než dostat tuctový šperk z pultu klenotnictví.

Protože Pandora je osobní

Málokterá šperkařská značka nabízí originalitu, hravost a přitom možnost vytvořit si svůj osobní, jedinečný příběh. Pandora v tomto ohledu kraluje. Její šperky oslovují a nabízejí možnost sebeprezentace. Vytvářejí dokonalou příležitost vyjádřit své city, lásku, ale i obdiv k jedinečnosti a individualitě vaší partnerky.

Protože Pandora nabízí široký výběr

V katalozích Pandora najdete všechny druhy šperků od oblíbených náramků, korálků a přívěsků přes náhrdelníky a náušnice až po originální prsteny. Zvolit můžete výraznější, hravé kousky Pandora různých motivů, tvarů a barev nebo se můžete držet jednoduchosti a jemnosti. Pandora se pouští i do luxusnějších a výjimečnějších variant, výběr je jen na vás a na preferencích vaší polovičky. Samozřejmostí je nabídka kovů v různých barvách od stříbra, přes oxidované stříbro, honosněji vypadající pozlacené šperky až po trendy kousky s povrchovou úpravou z růžového zlata.

Protože Pandora je kvalitní

Šperky Pandora se vyrábějí ze stříbra, 14 nebo 18karátového zlata. Jednotlivé kousky jsou ručně dokončovány a pečlivě propracovány do detailů. Výrobce do šperků začleňuje přírodní kameny, polodrahokamy, kubické zirkony, muránské sklo nebo kultivované perly. Při správné péči je zaručena dlouhá životnost šperků Pandora.

Protože je Pandora dostupná

Výběr šperků Pandora je široký i z hlediska cenových relací. Obecně je Pandora považována za cenově výhodnou značku, do které se na Valentýna rozhodně vyplatí investovat. Většina cenovek se pohybuje v trojciferných, výjimečně i v čtyřciferných číslech. Pandora představuje luxus, který nezruinuje váš rozpočet.

Protože Pandoru může nosit každý den

Darovat značku Pandora k Valentýnu znamená darovat partnerce šperk, který jí bude denně připomínat nejen krásný valentýnský večer, ale také vaši lásku. Šperky Pandora jsou vhodné pro každodenní nošení do práce, pro volný čas i do společnosti. Valentýnský dárek z katalogu Pandora nepatří k těm, které si odloží do šperkovnice a vytáhne je jen při zvláštních příležitostech. Tento šperk ji bude provázet každodenním životem, jedinečnými okamžiky i největšími životními výzvami, stejně jako vaše láska.

Protože Pandora nabízí symboliku

Se značkou Pandora můžete říct opravdu všechno. Máte představu o tradičním vyjádření lásky a romantiky? Vyberte šperk se srdcem nebo s propletenými srdíčky. Chcete jí říci o věčnosti vašeho pouta? Vyberte šperk se symbolem nekonečna. Chcete jí vyjádřit, že je vaším štěstím, kterého se nevzdáte? Darujte jí šperk Pandora se čtyřlístkem nebo podkovou. Máte již společnou rodinu, jejímž srdcem je ona, nebo ji plánujete založit? Můžete si vybrat kousky se stromem života nebo rodinným motivem. Budete ji celý život chránit a stát jí spolehlivě po boku? Vyberte si symbol anděla nebo andělských křídel.

Naše inspirace: Šperky Pandora k Valentýnu

  • Pandora náramek Moments s ozdobným zapínáním ve tvaru srdce 599539C00-18
  • Pandora náušnice Signature s kubickými zirkony a srdíčky 286318CZ
  • Pandora přívěsek Moments zámek a klíč 760088C01
  • Pandora dvojitý přívěsek Moments Yin-Yang 780098C01
  • Pandora přívěsek Moments Family 791728CZ

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru