Vyznejte jí lásku beze slov: Tipy na nejlepší valentýnský dárek pro ženu

Vyjádřete lásku beze slov - poradíme vám, jaký valentýnský dárek vybrat pro ženu
Sdílejte
LinkedIn

V Brazílii připadá svátek svatého Valentýna na 12. června. V Japonsku jsou na Valentýna obdarováváni pouze muži. Dámy si musí počkat na 14. březen. V Dánsku zase posílají tajní ctitelé ženám veršované valentýnky. Obdarovaná pak musí do Velikonoc uhodnout jméno svého nápadníka. A co vy? Už jste vymysleli, jak letos překvapíte vaši polovičku? Nezapomeňte, že valentýnský dárek pro ženu by měl nést určité osobní poselství. Přidejte špetku originality, ale vyhněte se kýčovitým zbytečnostem. Točí se vám z toho hlava? Hodíme vám záchranné lano v podobě několika zajímavých tipů.

Užitečný tip hned na úvod: Ať vyberete cokoliv, hezky to zabalte a přidejte oblíbenou květinu.

Obsah článku

Valentýnské zážitky

Chcete něco jedinečného? Darujte jí zážitky, které jí nikdo nikdy nevezme. Má ráda adrenalin nebo je spíše romantický typ? Dává přednost umění nebo sportu? Její zájmy vám jistě napoví při výběru vhodného valentýnského dárku. Jako inspiraci pro vás máme několik tipů:

 • tandemový seskok padákem,
 • vyhlídkový let balónem,
 • výstup na Gerlachovský štít s horským vůdcem,
 • romantický wellness pobyt,
 • zájezd do Paříže – města lásky,
 • výlet do Banky lásky v Banské Štiavnici,
 • lístky do divadla,
 • poukaz na masáž.

Šperk jako valentýnský dárek pro ženu

Je to osobní, trvalé a skutečně romantické. Šperk jako dárek křičí „miluji tě“. Je proto vynikající volbou pro příležitost svátku zamilovaných. Vyberte si, jakým kouskem chcete oslovit srdce vaší vyvolené.

Šperk je nestárnoucím valentýnským dárkem

Romantická klasika

Symbol srdce je již od nepaměti spojován s láskou. Jako valentýnský dárek pro ženu můžete zvolit náušnice se srdíčky, náhrdelník, ve kterém se snoubí dvě propletená srdce či vkusný přívěsek. Pokud nechcete působit příliš přímočaře, vyberte dámské šperky se symbolem nekonečna. Dáte jí tím jasně najevo, že ona je žena, se kterou ve vašem životě počítáte a vaše láska je věčná.

Originální šperky Pandora

Značka Pandora posouvá klasické možnosti vyznání lásky šperkem do nových dimenzí. V jejích originálních kolekcích přívěsků a korálků naleznete skutečně rozmanité kousky. Seznámili jste se ve fitness centru? Darujte jí přívěsek se srdcem a činkou. Nebo je žena vašeho srdce milovnicí zvířat? Obdarujte ji přívěskem ve tvaru tlapky. Možná ji více potěší korálek symbolizující rodinné štěstí či teplo domova. Volba závisí na jejích zájmech a povaze vašeho vztahu. V nabídce šperků Pandora jistě najdete šperk, který vás osloví.

Náš tip: Pokud vaše milovaná ještě nevlastní náramek Pandora, nezapomeňte jí ho přibalit k přívěsku nebo korálku. Jak se bude váš vztah vyvíjet, obdarujete ji vždy novým přívěskem a na jejím náramku tak vyskládáte celý příběh vaší lásky.

Personalizovaný šperk

Když v pestré nabídce na trhu nenajdete kousek podle svých představ, nechte si ho vyrobit. Kupte si neutrální, vkusný medailonek nebo náramek a nechte na něj vyrýt osobní vzkaz nebo symbol. Určitě ji příjemně překvapíte.

Náš tip: Na trhu najdete náramky a náhrdelníky s odkazem v Morseově abecedě. Nenápadně vypadající šperk, jehož skutečný význam budete znát jen vy dva, bude vaším sladkým tajemstvím.

Romantické drobnosti

Dárek na Valentýna přece nemusí stát majlant. Pokud máte ve zvyku dávat si navzájem jen valentýnskou drobnost pro potěšení, určitě si vyberte z následujícího seznamu:

 • komunikační, společenská nebo lechtivá hra pro páry: pro oživení vztahu,
 • kosmetický wellness set: pro společné chvíle relaxu,
 • masážní oleje s poukazem na masáž od partnera: pro vzájemné rozmazlování,
 • puzzle z koláže vašich fotografií: pro příjemné společné chvíle nicnedělání,
 • hoya kerrii – sukulent s listy ve tvaru srdce: pro milovnici květin,
 • malování podle čísel z vlastních fotografií: pro její uměleckou duši,

Klasický nebo originální? Romantický nebo praktický? Nejdůležitější je, abyste valentýnský dárek pro ženu vašeho života vybírali srdcem.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Toto jsou nadčasové šperky

5 nadčasových šperků, které nikdy nevyjdou z módy

Nadčasové šperky představují klasické doplňky, jejichž popularita prochází napříč módními sezónami. „Must have“ každé klasické dámské šperkovnice sestává z perlového náhrdelníku, kruhových náušnic a tenisového

Přejít nahoru