Nejznámější značky cenově dostupných šperků – 2. část

Toto jsou cenově dostupné značky šperků cenově dostupné šperky
Sdílejte
LinkedIn

Ani ve světě šperků a bižuterie není kombinace dobré uživatelské kvality a výhodné ceny samozřejmostí. Proto jsme již v minulosti shrnuli nejoblíbenější značky šperků, které udržují částky ve svých katalozích na příznivé úrovni. V naší snaze představit vám kvalitní a cenově dostupné šperky pokračujeme v následujících řádcích. Zatímco drahé klenoty budou ve vaší šperkovnici čekat na výjimečnou příležitost, šperky těchto značek jsou vhodné pro každodenní nošení.

Obsah článku

Levnější značky bižuterie

V této sekci vám představíme výrobce, kteří drží ceny svých šperků pod hranicí 2 400 Kč.

Marc Malone

Vkusné cenově výhodné šperky pro stylové ženy se sebevědomím a image. S takovou vizí zakládal svou značku mladý francouzský designér Marc Malone. Na trh se primárně dostal se svými módními hodinkami, které designoval tak, aby byly okamžitě rozpoznatelné jako výtvor Marca Maloneho. Přesně to se mu podařilo a krátce nato zaujal módní svět svými kolekcemi šperků.

Šperky Marc Malone jsou navrženy jako multikulturní produkty. Návrhář se do nich snaží zakomponovat starou klasiku s moderním nádechem a hravým, všestranným výrazem. V nabídce převažují ocelové šperky se zlatou povrchovou úpravou a poutavými aplikacemi. Marc Malone rád používá barvy, do svých šperků vkládá pestré aplikace, kamínky a zdobí své šperky sklem. Oblíbené jsou zejména jeho náušnice a prsteny.

Police

O italské módní značce Police jste už pravděpodobně slyšeli. Na trhu se objevila již v roce 1983 a primárně se zaměřovala na výrobu slunečních brýlí pro třetí strany. Postupně uvedla na trh také řadu parfémů, hodinek, šperků a oblečení. Dnes je oblíbenou značkou módních doplňků, patřící do společnosti De Rigo. 

Výrobce nabízí dámské i pánské kolekce šperků Police. Klade důraz na kvalitu materiálů, řemeslného zpracování a styl. Jeho šperky působí krásně, efektně, ale také sebevědomě. Jsou vhodné pro každodenní nošení, ale nechybí ani kousky pro společenské příležitosti. Mezi materiály dominuje nerezová ocel a stříbro, objevuje se i textil a kůže. Velmi oblíbené jsou pánské náramky Police, ale také náhrdelníky s přívěsky odvážných tvarů a designů.

Esprit

Značka Esprit vznikla jako dílo kalifornského manželského páru v roce 1968 v San Francisku. Její hlavní vizí je myšlenka: „Chceme, abyste se dobře cítili a abyste dobře vypadali.“ Výrobce klade důraz na pozitivní hodnoty, jednoduchý styl, autenticitu a kvalitu. V současnosti je Esprit značkou oblečení a módních doplňků, působící ve více než 40 zemích světa na pěti kontinentech.

Šperky Esprit charakterizuje jemný, něžný design a minimalismus. Výrobce klade důraz na kvalitu materiálů. Používá nerezovou ocel, stříbro a kůži. Některé kousky jsou v nabídce se žlutým nebo růžovým pozlacením. Mezi aplikacemi naleznete nejčastěji zirkony a skleněné krystaly. Mezi oblíbené kousky se řadí náramky, náhrdelníky i náušnice Esprit.

Fossil

Fossil je součástí skupiny Fossil Group, stejně jako značky Michael Kors, Skagen nebo Diesel. Tato americká společnost byla založena v roce 1984 se sídlem v Texasu především jako výrobce módních hodinek. V současné době má ve svém sortimentu širokou škálu doplňků, včetně slunečních brýlí a samozřejmě šperků.

Cenově dostupné šperky Fossil jsou nabízeny v dámské i pánské kategorii. Vynikají krásným detailním zpracováním, citem pro detail a originalitou. Z kvalitních materiálů výrobce sází na stříbro, nerezovou ocel s různými povrchovými úpravami, kůži, korálky a také krystaly Swarovski. Obzvláště oblíbené jsou krásné náramky Fossil, náušnice a náhrdelníky s přívěsky.

Olivia Burton

Londýnská značka Olivia Burton je výsledkem nadšení a neúnavné práce dvou kamarádek Jemmy a Lesy. Na trhu se objevila jako výrobce módních hodinek v roce 2011. Jméno dostala po Lesyině pratetě, která byla pro zakladatelky velkou inspirací.

Dámské šperky Olivia Burton v sobě kombinují vintage módu, přírodu a moderní, velmi ženské trendy. Šperky vyrobené z kvalitní nerezové oceli dostávají stříbrnou nebo zlatou povrchovou úpravu a nápadité zdobení zářivě barevnými krystaly. Obzvláště oblíbené jsou náušnice Olivia Burton.

Značky šperků střední třídy

Cenovky těchto výrobců začínají na trojciferných částkách a zřídkakdy přesahují 3 500 Kč.

Šperky Daniel Wellington

Daniel Wellington

Značku Daniel Wellington založil v roce 2011 Filip Tysander ve švédském Stockholmu. Zaměřuje se především na navrhování a výrobu hodinek a v roce 2016 byla vyhlášena nejrychleji rostoucí soukromou společností v Evropě.

Šperky Daniel Wellington jsou synonymem klasiky a minimalismu. Kombinace jednoduchého čistého vzhledu a propracovaných detailů je mezi dámami mimořádně oblíbená. Tyto cenově dostupné šperky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli ve zlaté, růžovo-zlaté nebo stříbrné povrchové úpravě. Jako dekorace výrobce používá kubické zirkony, kamínky nebo korálky, často v základních barvách. Obzvláště oblíbené jsou náhrdelníky s přívěsky Daniel Wellington.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílejte

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Přejít nahoru